Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1139 postów 921 komentarzy

VII Warsztaty plastyczne -orzeł w blaszce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

LAS SMOLEŃSKI - blogerzy i komentatorzy po raz siódmy zorganizowali warsztaty plastyczne, na których każdy chętny mógł się nauczyć własnoręcznie wytłaczać orła w blaszce.

 Warsztaty odbyły się w plenerze na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy kościele Sióstr Wizytek. Były to pierwsze w tym roku warsztaty, ale nie ostatnie. Następne planowane są w czerwcu, jeśli nie będzie wielkich upałów, albo deszczów. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału

 

Link do filmu z warsztatów:

https://www.youtube.com/watch?v=a_e3nBlEPmQ

Strona LASU SMOLEŃSKIEGO  //lassmolenski.pl/

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • zacna inicjatywa
  ale lepiej by było zrobić warsztaty historyczne w których wyjaśniono by dlaczego do katynia doszło. zacząć by trzeba od XVII w, bo problem w Polsce mamy taki że niby historię znamy ale bardzo po łebkach, ale to co doprowadziło do dużych wydarzeń historycznych jest pomijane i wypuszczane do obiegu są od czasu do czasu jakieś fakty historyczne zgodne z panującą linią polityczną. przykładowo - wybitny pan x miał wypadek samochodowy, jechał bardzo szybko i wtarabanił się pod ciężarówkę, nadmierna prędkość? też tyle że ktoś wcześniej przeciął przewody hamulcowe... jeżeli Polacy nie będą mieli świadomości swojej historii (nie daty a przyczyny) to do samego końca będą rozgrywani przez zachód lub wschód.
 • @czerwony baron 20:03:56
  Można robić różne warsztaty. My akurat robimy takie, ale nie stoi nic na przeszkodzie, aby inni się włączyli w takie inicjatywy i też podziałali. Wszystkiego nie da się zrobić, chociażby nie wiem jak się chciało.
 • @ewinia 20:23:17
  nie, no wiem, to jasne ale dobrze było by zadbac o coś takiego bo niestety znowu jesteśmy prowadzeni na rzeź a szkoda ludzi i potencjału. chyba na tym portalu ktos napisał że jak piłsudski w czasie I wś związał się z prusakami iluś tam oficerów legionowych palnęło sobie w łeb. oficerowie z katynia, mogli przeżyć ale nie podpisali lojalki wobec sowietów, dzieciaki z powstania warszawskiego też nie musiały beznadziejnie ginąć. wszyscy ci ludzie stanowili niesamowity potencjał, który został zmarnotrawiony. fakt ładne to i honorowe ale co z tego, trupy i ryby głosu nie mają. dla przykładu, jak chciano wybrać gomółkę na fenseka w polsce to sowieci zagrozili że puszczą swoje dywizje pancerne, w odpowiedzi lwp (ludowe wojsko polskie) poderwało swoje bombowce. gierek chciał zrobić z Polski mocarstwo nuklearne (nie udało się. A teraz proszę sobie pomysleć że milibysmy kilkaset tysięcy patriotów ulokowanych w strukturach partyjnych i armii... toż nawet moczar sowietom nie ufał. wie Pani, breloczki, obrazki, makatki ślicznie wyglądają i jeszcze lepiej się sprzedają ale niestety na nich nie da się zbudować wolnego i suwerennego państwa. są świetnym dodatkiem tj przyprawy do rosołu tyle że na rosole bez problemu się przeżyje ale na samych przyprawach to tak nie bardzo.
 • @czerwony baron 21:05:40 - POPRAWKA, UŚCIŚLIJMY
  To właśnie Szanowny Pan zaciemna historię. Stosuje Pan taką mowę, jaką Wróg chce, abyśmy mówili I MYŚLELI. Pan Pozwoli, że ja napiszę to, co Pan napisał, ale nie w języku dys-polskim, ale po naszemu, po polsku;
  (1)
  doprowadzeni do szaleństwa współpracownicy Piłsudskiego, szczególnie ci, którzy oderwali się od Wiary Świętej, kiedy przyszły trudne chwile polityczne, kiedy Nasz Naczelnik zaczął ewidentnie kluczyć i kręcić w wyborach politycznych - stanęli przed dylematem: "strzelić sobie w łeb, czy brnąć dalej?";
  (2)
  wyselekcjonowani przez żydo-komunistów do zabicia oficerowie polscy byli rekwizytem upiornego planu filmowego; zabijali ich inni oficerowie polscy, wyselekcjonowani przez żydo-komunistów do zarządzania przyszłą Polską Ludową; stalinowska ekipa filmowa filmowała zbrodnię i filmy z kwietnia 1940 są na Łubiance elementarzem trzymania za mordę elit warszawskich; przez moment w roku 1957-mym filmy wyciekły i były pokazywane w ambasadzie Chin, widział je Marian Barański, nestor ruchu narodowego;
  (3)
  Powstanie Warszawskie 1944 zostało zorganizowane przez Anglików (masonerię WASP-owską) w celu zatrzymania Sowietów i uniemożliwienia im dotarcia do linii Hamburg-Triest. Chodziło o uniemożliwienie Sowietom zostania równorzedną USA potęgą morską. W/w porty to swobodne wyjście na Morze Północne i Śródziemne - czyli dopuszczenie, że z potęgi lądowej Sowiety stały by się potęgą morską. Pisał o tym agent zaprzyjaźnionego obcego wywiadu na NEonie24 - Pan Trybeus. A zatem smierć "dzieciaków warszawsich" miała głęboki sens geo-strategiczny. Wielki sens dla Anglików, masonów, rotszyldów i soroszów.
  (4)
  W/w trzy przypadki opisują spory polski potencjał, który został spożytkowany na rzecz interesów żydo-niemieckich, żydo-sowieckich i żydo-masońsko-WASP-owskich. Zostali nasi oficerowie i dzieciaki sprawnie zorganizowani, sensownie doprowadzeni do masy krytycznej i sytuacji kryzysowej. Na naszym cierpieniu wygrali Wrogowie. My, dysponując mniejszą ilością pieniędzy, broni i mediów - nie mieliśmy szans, przegraliśmy z silniejszym. Cytowany i analizowany przez Sendeckiego Pański wpis wprowadza Polaków w błąd - że myśmy mogli wtedy wygrać, że się pomyliliśmy, że jesteśmy nieudolni. A prawda jest inna. Byliśmy fajni, mądrzy i wykorzystaliśmy cały nasz potencjał w słusznej sprawie. Wróg był silniejszy. My, Polacy - jesteśmy niewinni.
  (5) Pan popełnia bardzo duży teologiczny błąd, zaliczając Naszych Świętych Zmarłych i Poległych do stworzeń niemych, które głosu nie mają. Otóż - mają. Dusza ludzka jest nieśmiertelna. Krwawa ofiara Przodków głośno woła! Niech Pan nie zatyka uszu.
  ==========
  (...)
  (1) jak piłsudski w czasie I wś związał się z prusakami iluś tam oficerów legionowych palnęło sobie w łeb. (2) oficerowie z katynia, mogli przeżyć ale nie podpisali lojalki wobec sowietów, (3) dzieciaki z powstania warszawskiego też nie musiały beznadziejnie ginąć. (4) wszyscy ci ludzie stanowili niesamowity potencjał, który został zmarnotrawiony. (5) fakt ładne to i honorowe ale co z tego, trupy i ryby głosu nie mają. (...) // nadużycie link skomentuj // czerwony baron 28.05.2016 21:05:40
  ==========
  Poniżej Pan bardzo ciekawie rozwija wątek pozornej suwerenności PRL-u. Ale niestety, nie rozwija go Pan do końca. Elity PRL-owskie były w większości bez-bożne, zapatrzone we własny pępek, w Sowiety, w Mossad, Stasi i USA. Właśnie dlatego są dzisiaj mało użyteczne i tracą Kraj, tracą ludzi, ziemię i środki trwałe. Ja nie widziałem jeszcze Pańskiego wpisu na NEonie24, w kórym Pan by wychwalał Boga i Królową Polski Maryję. To koresponduje. Dalej - w tekście swoim Pan się fatalnie potknął, atakując nasze kochane orzełki Lasu Smoleńskiego. Odniosłem wrażenie, że Pana razi Krzyż w Koronie tych ptaków. Mylę się?
  Panie Baronie Czerwony...
  [załamuje dłonie nad u-bezbożnieniem elit post-PRL-owskich, nad ich wstrętem do Krzyża Świętego w Koronie]
 • Akcja Orzeł Biały
  Byłem wczoraj (28 sobota) przed kościołem Wizytek, około 10 z minutami i nikogo nie było. W komentarzu napisane było - Edi, śliczna wnuczka! W sobotę (28.05) do południa przed kościołem Wizytek na K.P uczymy robić orły z blaszki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031