Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

KOD gotowy na polski Majdan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Większość uczestników antyrządowych manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji deklaruje, że będzie walczyć do skutku.

 Zapytani o udział w wielodniowym proteście, który mógłby sparaliżować centrum Warszawy, odpowiadają: "Tak, przyjdę". Oznacza to, że jest już w kraju liczna grupa ludzi gotowych na polski Majdan. Z całą pewnością ludziom tym determinacji nie brakuje. Co prawda, często nie zdają sobie do końca sprawy po co i o co walczą, ale intuicyjnie czują, że muszą się sprzeciwić. A to z kolei efekt urabiany przez media od lat. Wykreowano bowiem autorytety, których zdanie setki tysięcy Polaków biorą za prawdę. Gdy pada hasło "obrony demokracji" wielu ludzi naprawdę wierzy, że lada dzień rząd pozamyka wszystkich do więzień."

 

 

film: eMisjaTV
 
 
KODziarze wyśmiani 3 Maja w Krakowie
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Marzenie
  ściętej głowy! To jest bardzo kosztowna i wymagająca długiego przygotowania impreza. Nie ma w tej chwili wystarczającej kasy na taki burdel o którym mówią odspawani od koryta.
  A ewentualni sponsorzy nie będą ryzykować.
  Narazie poszczekują tylko w zagranicznych mediach.
  (Zagranicznych nawet jeżeli są drukowane w kraju)
 • Kodeksem karnym uderzyc w KOD.
  Paragrafy sa na to.KOD to anarchisci bo jak inaczej nazwac te majdany?
 • Kiedys znalazlem na smietniku stara ksiazke, ktora jest teraz warta $300.
  Anarchia i Anarchisci.Historia czerwonego terroru i rewolucji socjalnej w Ameryce i Europie.Komunizm,Socjalizm, i Nihilizm w teorii i praktyce.Konspiracja chicagowskiego Haymarket( targowisko siana), wykrycie i osadzenie konspiratorow.

  Autor: Michael J.Schaack, kapitan policji
  1889(pierwsze wydanie)
  698 stron.

  Teorie Marxsa dotarly do Ameryki i w roku 1881 trwaly w Chicago demonstracje robotnikow domagajacych sie 8 godzinnego dnia pracy z placa za 10 godzin pracy.Od 25 kwietnia do 4 maja odbylo sie 19 wielkich demonstracji.Na tej ostatniej ktos rzucil bombe na policje i zabil 7 policjanow, 4 cywili oraz ranil dziesiatki osob.7 konspiratorow skazano na kare smierci.Nie przeczytalem calej ksiazki bo jest tam kupa watkow, nazwisk czego moj umysl nie jest w stanie opanowac.

  Potrzac na te demonstracje KOD, nasuwa mi sie mysl , ze ideologia jest ta sama i tak samo zle moze sie to skonczyc.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031