Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1293 posty 1012 komentarzy

„Nocne Wilki” złożyły kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fotoreportaż. Motocykliści z Klubu „Nocne Wilki” wraz z „Rajdem Katyńskim” złożyły wiązankę na Grobie Nieznanego Żołnierza.

 Mimo, że do Polski nie wpuszczono 7 podróżnych (słownie: siedmiu) deklarujących przynależność do grupy motocyklowej „Nocne Wilki”. Byli to czterej obywatele Słowacji, dwóch obywateli Niemiec oraz jedna kobieta Rosjanka. Podróżni dostali decyzje administracyjną w której uzasadniono zakaz wjazdu na terytorium RP. Powodem zakazu wjazdu było zagrożenie ładu i bezpieczeństwa publicznego państwa! Czy można nie wpuścić obywateli państwa, którzy wracają do siebie? Jak mają pojechać do domu? Podróżni mieli przy sobie dokumenty upoważniające ich do podróży po terytorium Polski. Takie oświadczenie na granicy przekazał podporucznik Dariusz  Sienicki  rzecznik prasowy komendanta NOSG.

Do Warszawy swobodnie dotarli motocykliści, którzy wjechali do Polski z krajów w których mieszkają na co dzień m.in. Słowacja, Czechy, Niemcy. Zabroniono wjechać nawet obywatelom UE.

Motocykliści przy Grobie Nieznanego Żołnierza zostali przywitani oklaskami. Motocyklista mówił, że zostali ciepło przyjęci na terenie Polski, nakarmieni. Mówił, że nie rozumie, jak można było nie wpuścić 7 osób i mówić, że są zagrożeniem dla ładu publicznego. To się w głowie nie mieści. Przyjechali, aby oddać hołd wszystkim poległym podczas II Wojny Światowej. Były uściski rąk i serdeczne pożegnanie udających się w dalszą podróż motocyklistów. 


 

 

 

 


 


 


 


 


 


  


 

KOMENTARZE

 • A miało
  być tak źle
 • @
  „boją się przyjaznego przyjęcia Rosjan przez Polaków
  Wyrażę się nie politycznie, ale inaczej w tej sytuacji nawet nie wypada. Boją się skurwysyny nie tych paru motocyklistów, nawet nie Pana Putina i armii rosyjskiej, oni boją się nas, Polaków, że wbrew oficjalnej agresywnej antyrosyjskiej propagandzie przyjęlibyśmy Rosjan przyjaźnie. Wyszłaby prawda taka, że od 25 lat rządzący Polską nie reprezentują Polaków, tylko mocodawców zza wielkiej wody i góry piachu.

  @Henryk Kreuz 01:18:54 Trafna uwaga
  Oni rzeczywiście bardzo się boją tych kilku motocyklistów. A gdyby jeszcze Polacy okazali zadowolenie i przyjeli Rosjan z wielkim entuzjazmem, to by oznaczało dla nich początek końca.

  Takie trafne uwagi napisał Henryk Kreuz i Agnieszka S. na neon24.pl
 • @
  Wiadomości TVP1 ani słowem nie wspomniały o motocyklistach, natomiast wiele czasu poświęciły żydowi pochodzenia polskiego współtwórcy spider mana.
 • @
  Piękny reportaż, wspaniale trafny komentarz: "ONI BOJĄ SIĘ NAS, POLAKÓW"!

  (PS: Gdzie był Eugeniusz Sendecki ze swoją ekipą TVN?)
 • -----------
  https://www.youtube.com/watch?v=Z3ZNpDH_K0E
 • Jest power
  Jest power w narodzie- tak ma być .
  Chujozę da się wyleczyć.


  pozdro.:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31