Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

6. rocznica tragedii smoleńskiej - poranne uroczystości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja z porannych uroczystości przed Pałacem Prezydenckim.

O godzinie 8.00 odprawiono mszę w kościele Seminaryjnym Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w intencji wszystkich ofiar katastrofy. zgromadzeni przeszli pod Pałac Prezydencki.Wśród kapłanów sprawujących Ofiarę był ksiądz Stanisław Małkowski, kapłan Solidarności, niestrudzony bojownik o prawdę - o męczeńskiej śmierci ks. J. Popiełuszki i o Smoleńsku.

W Mszy brali udział premier Beata Szydło, prezes Jarosław Kaczyński, Rodziny Smoleńskie i kilkudziesięcioosobowa delegacja PiS. Obecni byli górnicy z Lubinia oraz wiele pocztów sztandarowych. Następnie zgromadzeni przeszli pod Pałac Prezydencki, gdzie po odśpiewaniu Hymnu Polski, odczytano Apel Pamięci z 96 nazwiskami ofiar katastrofy. Delegacja pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego złożyła wieniec pod krzyżem.

 

 

  

 

KOMENTARZE

 • @Ewinia
  Dziękuję za fotorelację . Ave.
 • Fotorelacja
  Zdjęcia wskazują na jakąś odpustową maskaradę.
 • To żenujące przedstawienie, jakie dziś mieliśmy okazję oglądać
  świadczy o jednym. Wyrzuty sumienia sprawców są ogromne. Można je tylko zapić winami tuska. W żadnej wojnie nie zginęło tylu dowódców wojsk, co dzięki liscie pasażerów sporządzonej przez Duda-Sasin zginęło pod Smoleńskiem. Pismo Gosiewskiego, w którym domagał się, by to prezydent był dowódcą pilotów i słowa Kazany "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji" dokładnie wskazują dlaczego piloci podjęli tak ryzykowny manewr, gdy ich koledzy widzący sytuację na ziemii mówili, że nie ma możliwości lądowania.
 • @
  Kłamstwo wiarygodniejsze niż prawda

  http://zamach.eu/

  LAS SMOLEŃSKI

  http://lassmolenski.pl/
 • Ewinia
  Deszcz , deszcz i ciarki po plecach . Samotny Krzyż pilnowany (przed Obrońcami Krzyża ) przez ochroniarzy Po raz kolejny pokazano nam gdzie jest nasze miejsce. Joanna "od Krzyża " przed barierką ? ( Tej Pani już dziękujemy ). Estrada ustawiona tak by zgromadzeni mieli za plecami Pałac i to święte miejsce które zgromadziło wielu Polaków w dniu tragedii.
  Według jakiego klucza wywieszono kolejność wizerunków postaci na budynku Garnizonu ?
  Dziękuję za fotorelację, podoba mi się zdjęcie z podestem dla filmowców, takie zmokłe statywy w oczekiwaniu na to "coś ".
  Serdecznie pozdrawiam.
 • Do malpowania Piłsudskiego, stalinowskiefo mojżesza nowohebrajczyków Andersa i innych
  potrzebna jest judeopsycholom z kamaryli katastrofalnych bliźniakow co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL wlasna martyrologia. Więc Lech poległ w katastrofozamachu a marionetka Duda ulaskawił Mariusza za wsparcie naszości wojny z Irakiem w popisowo gebelsowskich kręgach jego mocy gruntowym na Lepera i solidarnego z nim Giertycha ziobrohakiem
  Rady nadzorcze dla kultu katastrofozazmachu a handel ziemią dla kultu palestyńskich Andersa dezerterów i kultu banderowców a także pobermanowdkiego kościola.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930