Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Wywiad Ewy Stankiewicz z prof. Wolniewiczem 28.01.2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ewa Stankiewicz przeprowadziła wywiad z prof. Bogusławem Wolniewiczem w programie „Otwartym tekstem” w Telewizji REPUBLIKA. Zirytowany profesor rozmowę zakończył przed czasem. Obszerne fragmenty wywiadu audio, okraszone screeanami z audycji.

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Stankiewicz trąci lisem.... jejku, jejku.... a się zawzięła kobitka. Ciekawe co będzie jak przyjdzie jej przepraszać Profesora?

  5*
 • Stankiewicz wie najlepiej
  Najchętniej by nas na wojnę z Rosją poprowadziła.
  https://www.youtube.com/watch?v=PeoEGxMd9Y4
 • @
  Sie porobiło! Inteligentne babki targają w sklepach worki z cukrem, a tępaki rozmowami z profesorami na życie zarabiają.
 • @Mariusz G. 03:37:12
  Na to trzeba być resortowym dzieckiem, nawet drugiego sortu. :)
 • a może jednak jest dzieckiem... w pewnym sensie resortowym ;)
  http://oi67.tinypic.com/o91wnl.jpg
 • Głowe urywa!
  Jedna Stankiewicz, i druga Przełomiec , skąd te media biorą takich pustaków?
 • @@@!
  Prof Wolniewicz – przerywa dezinformacyjny program Ewy Stankiewicz. Oszustka “zamachu smoleńskiego” redaktor Ewa Stankiewicz została ośmieszona na wizji przez prof. Wolniewicza – w dezinformacyjnym programie (19 minuta) nt. katastrofy smoleńskiej (zamachu smoleńskiego) w TV Republika „Otwartym tekstem” z dnia 28 stycznia 2016. Profesor poruszył bardzo ważne kwestie związane z naszym narodowym interesem w aspekcie kłamstwa smoleńskiego – tj. oskarżania Rosji o zamach na Prezydenta Kaczyńskiego.Treści zwarte w http://www.zamach.eu/ mimo cenzury, gróźb, ośmieszania, dezinformacji czy kradzieży intelektualnych zaczynają zdecydowanie zwyciężać jako narzędzie prawdy o Zamachu Warszawskim 10 kwietnia 2010 roku (a w zasadzie przed tą datą). A i nowe trupy pojawią się na horyzoncie – co oczywiste.Oby tylko profesor Wolniewicz nie został otruty, ani oskarżony o antysemityzm – bo to wisi w powietrzu. A Profesor był już poprzednio skazany przez sąd na kary grzywny za „sianie nienawiści”. https://youtu.be/zRDx13-oODc Ps...Stankiewicz to suka jewrejska jak i cała GP i TV Republika. Profesor – w swojej (niestety) naiwności,myślał, że to patriotyczne towarzystwo. Nareszcie otwartym tekstem profesor powiedział prawdę tej idiotce. Cała doktryna oparta na smoleńskim oszustwie pada. Kto widział wylatującego z Warszawy prezydenta Kaczyńskiego? Kto ma jakiekolwiek zdjęcie z wylotu deolegacji? Kto zrobił ekshumacje ofiar rzekomej katastrofy? Kto zbadał stojącą w MińskuMaz. rzekomą Tu-tkę o numerze102? Profesor ma rację tylko nie pozwoliła mu dziennikarka do końca wyjaśnić jego tezy. Winni śmierci prezydenta są obecnie w Warszawie, Brukseli i Biłgoraju – może jeszcze w Berlinie. Popatrzcie na wyraz głębokiej pogardy z jaką Putin patrzy na Tuska na zdjęciu z 10.04.2010 pokazującym wybuch radości czy wręcz entuzjazmu u naszego „płemieła”. Dajcie to zdjęcie psychologom do analizy a wiele się dowiecie. Dlaczego goniący przez 5 lat króliczka pan Antoni ze swym Zespołem Parlamentarnym nie sięgnęli do tego, co jest ogólnie dostępne, t.j. do zdjęć satelitarnych Smoleńska z 10.04.2010 r. One są tu:

  ESA informuje o dostępnych zdjęciach satelitarnych z platformy LANDSAT -5

  z 10 kwietnia 2010 obszar Smoleńska i Briańska w rozdzielczości wg LANDSAT-5:

  http://landsat.usgs.gov/band_designations_landsat_satellites.php

  Warto przeczytać http://albatros.mobile.salon24.pl/693848,poznamy-prawde-o-smolensku W sprawie 10 kwietnia siedzą wszyscy bez wyjątku tutejsi działacze polityczni. Ujawnienie prawdy w tej sprawie to dla nich koniec. Ale też kłopoty dla wielu innych stolic z Moskwą i Waszyngtonem na czele. Można więc być pewnym, że prawda, np. kwestia hangaru 21, nie będzie badana. Większość tak zwanych ofiar to nie są z punktu widzenia polskiego prawa administracyjnego osoby zmarłe, bo żeby ktoś został uznany za zmarłego w świetle polskiej procedury administracyjnej, kierownik właściwego urzędu stanu cywilnego wystawia akt zgonu na podstawie karty zgonu wystawionej przez uprawnionego lekarza. A lekarz, żeby wystawić kartę zgonu, musi przeprowadzić sekcję zwłok w celu stwierdzenia, w jakich okolicznościach osoba zmarła, bo istnieje podejrzenie, że zmarła w sposób nienaturalny. A na podstawie czego wystawiano w Polsce akty zgonu? Sowieckich fałszywek lekarskich. Ergo: większość aktów zgonu dotyczących tak zwanych ofiar zbrodni 10 kwietnia jest nieważna z mocy prawa, bo została wystawiona na podstawie nieważnych dokumentów. Przeprowadzono zaledwie kilka sekcji. Czyli pic na wodę, kłamstwo na kłamstwie.
 • @@@!
  Giną Szybko Ci Co Wiedzą Więcej O Zamachu Smoleńskim Niż Oficjalnie Wolno Wiedzieć ...To już kolejny, następny ukarany śmiercią za Smoleńsk…….INFO: Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych poinformowała o nagłej śmierci dr. inż. Stanisława Żurkowskiego – podaje portal dlapilota.pl.

  Na śmierć tę zwrócił uwagę p. Grzegorz Braun podczas jedengo ze swoich ostatnich wystąpień. Zaznaczył, że śmierć ta umknęła mediom, a tymczasem dr Żurkowski badał katastrofę smoleńską. Jak podaje portal, dr Żurkowski uczestniczył w badaniu najgłośniejszych wypadków lotniczych ostatnich lat. Był członkiem komisji badającej wypadek śmigłowca Mi-8 pod Piasecznem w grudniu 2003 r., a w 2009 r. został przewodniczącym zespołu biegłych prokuratury wojskowej w sprawie katastrofy samolotu C-295 CASA pod Mirosławcem. W komisji badającej wypadek Tu-154M pod Smoleńskiem pełnił funkcję przewodniczącego podkomisji technicznej. Brał udział w badaniu wypadku samolotu B-767 na Okęciu i wielu, wielu innych.

  http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/nagly_zgon_ktory_zastanawia_grzegorza_brauna/122462
 • A właściwie
  Stehenreich
 • Mieliście kilka dobrych lat, żeby tym dramatem zainteresować się bliżej, a Wy dalej wypisujecie głupoty
  @ Widzę, że to całe powyżej jazgoczące towarzystwo, to raczej ludzie nie mający nic wspólnego z naukami ścisłymi, takimi jak fizyka, mechanika, nie mówiąc już o wytrzymałości materiałów, badaniach niszczących i tym podobnych naukach, potwierdzających to, co mówiła Ewa Stankiewicz. A pan profesor, no cóż, to wybitny specjalista, ale filozofii, logiki, twórca ontologii sytuacji, tłumacz i komentator Ludwiga Wittgensteina. O czym Wy ludzie piszecie, kilku z Was już powiedziałem, że to wstyd i żenada tak mówić po sześciu latach, dołączacie do takich jak profesor i jemu podobnych specjalistów od podanych przeze mnie powyżej nauk, takich jak, Wajda, Olbrychski, Janda, Kutz, Lis, Michnik, Kublik.........i dziesiątki, setki dziennikarzy, historyków, aktorów, księgowych, lekarzy.........kucharzy i im podobnych. Wyśmiewanie dzisiaj Biniendy, czy Nowaczyka świadczy, że można odjechać i to daleko.
 • @Kula Lis 65 13:00:22
  Jest pan dobry w tym co pan pisze, ale niestety nie obiektywny niestety.
  Okiem takiego laika widać że spekulacji moc .

  Czy ma pan dowody , nie przypuszczenia ? Profesor ma racje , on nie jest od wyroków!

  Czy to nie dziwne ze nie ma żadnych fotek z tego odlotu ?

  Nawet rodzina choćby jedna nie odprowadziła swoich bliskich na lotnisko?
  Jak to się stało że wybitni politycy , rodziny ofiar nie sprawdziły co przyleciało z Moskwy ?

  Ludzie którzy mają całe rzesze prawników raptem uwierzyli Moskwie ?
  Lecieli uczcić zbrodnie i takie zaufanie nie mieści mi się w głowie?Pan by uwierzył? Co to oni umarli na dżumę?

  Po nad to wszyscy nie wierzą Moskwie bo tam sami komuniści ? Mordercy?

  A kto u nas na salonach na wypasionych emeryturach !
  Chcemy rozliczać innych ,a u nas to zbrodniarzy ukrywamy?

  Rosja ma racje niestety pokażcie swoich zbrodniarzy ! Potem będziecie pytać !
 • @klementyna 14:18:27
  Powoli zaczyna powstawać Międzymorze, albo raczej Unia Słowiańska. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami powstawania nowego tworu politycznego w Europie zdominowanej dotychczas przez wszechwładzę podporządkowanej Niemcom Unii Europejskiej. Jego zaczyn okazuje się stanowi tak zwana grupa wyszehradzka, inaczej V4 składająca się z Węgier, Słowacji, Czech i Polski. Wygląda na to, że jest na to zapotrzebowanie w Europie, aby powstała postulowana jeszcze przez marszałka Józefa Piłsudskiego, idea Międzymorza.

  Jeszcze kilka miesięcy temu grupa wyszehradzka istniała tylko teoretycznie. Dobitnie udowodniło to głosowanie za przyjmowaniem tak zwanych islamskich uchodźców, które okazało się pretekstem do zdradzenia sojuszników z Europy Wschodniej przez pozostającą pod wpływem władzy z Berlina poprzednią partię rządzącą.  Widać coraz wyraźniej, że koncept tworzenia silnej konfederacji państw będących w awangardzie do lewackiej Europy wzbudza panikę niektórych kół politycznych europejskiego lewactwa. To dlatego właśnie widać coraz bardziej zajadłe ataki na Polskę. Strach jest tym silniejszy, że kraje dawnych demoludów integrują się i ich przywódcy publicznie wyrażają słowa poparcia dla ewentualnego polskiego przywództwa w tej części Europy.

  Inicjatywa zjednoczenia narodów słowiańskich przeciwko islamskiej inwazji na Europę długo wydawała się jako mrzonka i nadal tak to wygląda, ale przynajmniej pojawił się jakiś zarys takiej inicjatywy, a rozpaczliwe próby jej zdyskredytowania przez siły wrogie Polsce, wskazują na to, że jest to właściwy kierunek.

  O dziwo wokół inicjatywy stworzenia Intermarium (inna nazwa Międzymorza) nie robi szczególnego szumu Rosja. Wygląd to wręcz na zachęcanie do tego. Można tylko podejrzewać, że dzieje się tak dlatego, że Federacja Rosyjska od dawna już obrała kurs na osłabianie Unii Europejskiej i to doskonała okazja ku temu. Co więcej zauważa się pewne symptomy odwilży w stosunkach polsko-rosyjskich. Nadal granicę postępu wyznacza ropiejący wrzód zwany „wrakiem smoleńskim”, ale przynajmniej Rosjanie chcą teraz rozmawiać, bo istnienie poprzedniej ekipy zupełni ignorowali.

  Czas pokaże, co wyjdzie z próby uzyskania przywództwa w Europie Wschodniej przez Polskę się powiedzie, ale władze w Czechach, na Węgrzech a nawet w Chorwacji wzywają Polskę aby stanęła na czele oporu wobec islamizacji i wszystkiego czym niektórzy wierzyli, że Unia Europejska nie jest. Z pewnością to dziejowa szansa dla Polski, ale siły temu niechętne są potężne. Poza tym czy jest w ogóle w Polsce ktoś zdolny do tego, aby zrealizować tak śmiałe przedsięwzięcie?

  zmianynaziemi.pl
  Ps...Istnienie silnego ośrodka władzy i organizacji państwowej w rejonie umownego Międzymorza (Bałtyk, Adriatyk, M.Czarne) nie jest żadną mrzonką Giedroycia, ani wizją Pisłsudskiego, ale naturalnym procesem historycznym tak samo oczywistym, jak to, że Australia jest jednym państwem, Japonia, czy Wlk. Brytania. To wynika z uwarunkowań geograficznych, kulturowych i gospodarczych.
  Pierwsze takie państwo, o którym dobrze wiemy, było:
  1) Państwo Samona 623–660,
  2) Państwo Wielkomorawskie 800-900,
  3) Polska, Czechy i Węgry,
  4) Rzeczypospolita I, 1400-1800
  5) Austro-Węgry, 1800-1918
  6) Polska, Czechosłowacja, Węgry,… 1918-

  Są to procesy naturalne i trzeba potężnych sił, aby uniemożliwić wykrystalizowanie się silnego ośrodka władzy w tym rejonie. Jest to nieuniknione jak fakt, że Wisła płynie do morza, a nie pod górkę.
  Rzeczypospolita I upadła wskutek zmowy aż trzech cesarzy-totalniaków. A wcześniej przez ponad 100 lat trwały intrygi dyplomatyczne np. psucie monety przez Prusaków, szczucie Kozaków przeciwko Polakom przez Rosję i Turcję itd. itd.

  Fakt, że dziś nie istnieje w tym miejscu świata silne państwo jest to sytuacja nienormalna, utrzymywana tylko i wyłącznie przez silne wpływy obce, zainteresowane kolonialna eksploatacją Słowian.
 • @Kula Lis 65 14:49:24
  Powstaje ściema Słowianie,Miedzymorze - a na czele chazar-ejczycy ,"słowianie "
 • @kfakfa 15:01:29
  Czyli po prostu przegrupowanie. :))
 • @Kula Lis 65 13:00:22
  Profesor Wolniewicz jest żydem, więc o antysemityzm oskarżyć Go trudno, ale, nie daj Boże, inne rzeczy Mu się mogą przytrafić, bo jest także Polakiem kochającym swoją Ojczyznę.
 • @Lotna 16:17:16
  Dla nich to nie problem ,zatłuką i "swojego" jeśli to będzie zgodne z ich Planem.
  Patrz temat "Hala Odlotów w Hangarze".
 • Warto pamietac ze
  prof.ma już 88 lat, i pamięć taka jaką jest, to każdy widzi czy słyszy.
  A dla "resortowych" krytyków to też warto by przypomnieć "epizody" prof.


  //Po dojściu do władzy Władysława Gomułki, w 1956 wstąpił do PZPR zachęcony potępieniem kultu jednostki Józefa Stalina i jego zbrodni przez XX Zjazd Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, który odbył się w lutym 1956 r. Jednak podanie o przyjęcie do PZPR złożył w roku 1955 Członkiem PZPR (mimo niechęci wobec rządów Gierka) pozostał do 1981.//
 • Prawda zwyciąży
  Pierwsza część wywiadu bardzo się p. profesorowi podobała, gdyż mógł się wygadać i popisać.
  Ma prawo mieć swoje przekonania - nie ważne, czy słuszne. Tyle że gdy doszło do pytań sprzecznych z jego poglądami, to zaczął atakować p. redaktor, a zarzucać brak argumentów. A gdy p. redaktor przeszła do konkretów, to się wściekł, gdyż na przedstawione argumenty gościu nie miał swoich rzeczowych argumentów. I patriotyzm p. Wolniewicza, czy jego brak nie ma tu znaczenia. Facet okazał się nieuczciwym rozmówcą, który nie potrafił w spokoju wysłuchać przedstawianych argumentów p. redaktor.
  Można się zastanawiać; po co są wywiady, jaki jest cel. sens wywiadów.
  Czy po to, aby ktoś mógł się wygadać, wymądrzać, popisać swą elokwencją, czy po to, aby uzgodnić fakty, dojść do prawdy, aby prawda zwyciężyła?
 • @von Finov 17:35:33
  Wywiady są po to, aby osoba, z którą przeprowadzany jest wywiad, mogła przedstawić swój punkt widzenia.

  Ci, którzy od zbyt długiego czasu oglądają telewizję, z pewnością o tym zapomnieli, bo tam wywiady są po to, aby gościa zgnoić, zakrzyczeć, albo jedno i drugie, jeśli jego poglądy nie są po linii redaktorów. Czego właśnie mieliśmy przykład.

  Na tym to ma polegać, wywiady powinny być przeprowadzane z osobami o wielu światopoglądach i opiniach po to, aby je najdokładniej przedstawić publiczności, która zestawiając te różne poglądy i opinie SAMA wyciągnęła wnioski, posługując się własnym umysłem.

  Myślącemu człowiekowi żadne gotowe ,,prawdy" nie są potrzebne. Podawanie takich gotowców tym którzy myśleć nie umieją, też ich samodzielnego myślenia nie nauczy.
 • @von Finov 17:35:33
  Po to, aby uzgodnić fakty, aby ,,prawda zwyciężyła" są debaty, a nie wywiady.
 • @Kula Lis 65 14:49:24
  Udajesz czy nie rozumiesz ? Nie takie miałam pytania. Czyzbym się myliła należysz do elity dziennikarzy piszę dla pisania?
 • ..............
  Cisza na neonie szabas się zaczął?
 • @klementyna 18:36:48
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/untitled1-300x295.png
 • @klementyna 18:36:48
  :-)))))))
 • @Lotna 18:02:31
  Prawda zwycięży, gdy dyskutować będą ludzie uczciwi i rzetelni.
  Trochę słuchałem nauk Wolniewicza i ogólnie mam na temat jego poglądów pozytywną opinię. Ale w przypadku rzeczonego wywiadu człowiek kierował się wiarą religijną, czy niewypowiedzianymi przekonaniami politycznymi i wolał negować rzeczowe argumenty rozmówczyni. W tym przypadku człowiek nie okazał się uczciwym i rzetelnym rozmówcą.
  Nawet gdyby rzeczone wydarzenie nie było zamachem, to Wolniewicz powinien pozwolić przedstawić pokrótce argumenty pani redaktor. i co najwyżej odnieść się do nich krytycznie. Ale widocznie obawiał się, że jej argumenty będą nie do zbicia i będzie musiał przyznać się do wyznawania fałszywej religii.
  Widać że jak każdy człowiek posiada określony, ograniczony zasób wiedzy i informacji, ale boi się, aby nie został przyłapany na tym, że nie jest wszystkowiedzący i że niekoniecznie ma monopol na rację. Stąd panika w miarę przedstawiania przez panią redaktor niewygodnych argumentów. Pan Wolniewicz nie popisał się.
 • @klementyna 18:36:48
  A wiesz co?
  Coś jest na rzeczy! w soboty i to od dawna panuje na portalu (ciekawe czy tylko u nas?) marazm...

  Trzeba by przyuważyć którzy "świętują" :)))))))))))))))))))))))))))

  Pozdrawiam
 • @von Finov 20:23:50
  Wywiad polegać miał na tym, że to Wolniewicz miał się wypowiadać, a nie wysłuchiwać zacietrzewionej Stankiewicz. To ona się nie popisała kłócąc się z profesorem, którego sama zaprosiła na wywiad z nim, a nie ze sobą. Nie po to pofatygował się do studia, aby się z nią kłócić, albo wysłuchiwać jej dziurawych argumentów, które według niej są słuszną podstawą do wrogiej polityki zagranicznej w stosunku do Rosji, a przede wszystkim, nie o Smoleńsku miała być mowa.
  Posłuchaj, co Braun ma na ten temat do powiedzenia, bo w tym wszystkim jest więcej niewiadomych niż wiadomych, ale Stankiewicz już wszystko wie uczepiwszy się jednego tropu i nie przyjmując żadnego innego punktu widzenia.
 • @Astra 21:01:25
  Już jest nas 4 osoby nie na sabacie .To się dzieje nie od dziś.
  Pozdrawiam:))))
 • @klementyna 21:23:22
  "Już jest nas 4 osoby nie na sabacie ."

  Przyczyną obok sabatu może być też w naszych warunkach (nie zawsze) prozaiczne przepicie ;-) Ktoś tu coś niedawno pisał o cysternie wódki - trzeba mieć rozmach :-)

  Ja tam robię się chorutki. Rozkłada mnie - muszę zrobić gorące piwo z przyprawą do gloga, goździkami i cynamonem. Czy to koszerne? ;-))))))

  Całuję rączki.
 • @Jasiek 21:28:51
  Jaśku.. przepicie to raczej jutro chyba... ale jutro będzie już ruch normalny.
  Wiem co piszę, mam wgląd w statystyki :))

  Pozdrawiam
 • @Astra 21:01:25
  Jewish Wedding
  https://youtu.be/PYuYojyDwN4
 • @Astra 21:35:29
  Takie "zastoje" są także na innych portalach:)))
 • @Zbójnicki pies 21:39:36
  Panocku Złociuśeńki,

  Dla Pana mam.... Zbójnickiego!

  https://www.youtube.com/watch?v=F_BDLYAfg7w

  Łoj dana, dana! :-)
 • @Jasiek 21:28:51
  Na zdrówko! :)))
 • @Jasiek 21:48:23
  W rytmie flamengo
  https://youtu.be/O7-yOPm3S0o
 • @kimur 21:43:13
  "Takie "zastoje" są także na innych portalach:)))"

  No popacz popacz.. a podobno "une" wszystkie wyjechały w 68...
  To kłamczuchy! :)))))
 • @Zbójnicki pies 21:39:36
  Co Ty mi tutaj z unych piosnkami?

  Jeśli już to raczej to... jak wiadomo wszystkie blondynki są cygankami, u nas w Polsce oczywiście... popatrz w jakim oryginalnym kraju mieszkam, bo Ty już niekoniecznie chyba co? nnooo :)))))))))))))

  https://www.youtube.com/watch?v=narMCNe-TSo
 • @Astra 22:02:48
  A jak wsiadały to mówiły, że nie wrócą?:)))))
 • @Astra 22:11:47
  Mój.a właściwie moje są takie multi-srulti 8-))))))
  https://youtu.be/15hfyyZXCFg
 • @kimur&@Astra@Klementyna & @Zbójnicki pies
  Tylko co na to wszystko powie......prof.Wolniewicz 8-)))))
 • @kimur 22:15:34
  A skąd mam wiedziec? mój ojciec był jak to się dzisiaj twierdzi "antysemita"
  Opowiadał, że najgorsi wyjechali... a które wróciły? to bardzo ciekawe, czy są jakieś statystyki... trzeba by sprawdzić...

  Pozdrawiam :)
 • @Zbójnicki pies 22:24:39
  A on nie odszedł na wcześniejszą emeryturę?:)
 • @Zbójnicki pies 22:20:09
  No... nie powalają.. fakt :((
 • @kimur 22:26:21
  Powiem tak
  lubię słuchać prof.Wolniewicza w wielu poruszanych problemach pelna zgoda, ale też w wielu innych tematach widać że wiek robi swoje8-))))
  ps.
  nie chce krytykwac z szacunku dla .......wieku
 • @Zbójnicki piesZbójnicki pies 22:48:0530.01.2016 22:48:05
  " ale też w wielu innych tematach widać że wiek robi swoje8-))))
  ps.
  nie chce krytykwac z szacunku dla .......wieku"

  Ale komentuj komentuj...

  Wiesz co powiedział gen. Maczek w stulecie swoich urodzin?
  Że najgorsze co go spotkało to rzucenie palenia w wieku 90 lat.. namówili go przyjaciele i lekarze :)

  Więc profesor Wolniewicz to jest "gówniarz" moim zdaniem.
  Co chcesz u niego krytykować? hę?
 • @Astra 23:11:50
  Bogusław Wolniewicz: Izrael trzeba ze wszech sił wspierać
  http://www.prawy.pl/6806-boguslaw-wolniewicz-izrael-trzeba-ze-wszech-sil-wspierac
 • @Astra 23:11:50
  https://youtu.be/rXwwLIqrx-Y
 • @Zbójnicki pies 00:15:42
  Chociaż raz, no może kilka razy, znalazłeś coś, co jest dokumentem i ma wartość:)
  Od razu napiszę tu, że bliżsi mojemu sercu są Palestyńczycy, niż izraelski reżim, który również uciska i narzuca od lat swoje chore idee żydom mieszkającym w Izraelu.
  A prof. Wolniewicz przypomina mi "prof." Bartoszewskiego i w związku z tym, dla mnie to żaden idol.
  Chamstwo dziennikarzy tv jest obecnie na porządku dziennym, czego nie popieram i wręcz taki dziennikarz/dziennikarka powinien/ powinna iść na bezrobocie, lecz to są sprawy dotyczące moralności i etyki zawodu dziennikarza a u nas w Polsce czegoś takiego nie ma.
 • @lorenco 01:06:14
  Dla mnie prof.Wolniewicz to osobą dwuznaczną i więcej niż kontrowersyjną.
  Z jednej strony lata "spędzone" w PZPR, a było tego 25 lat, order od Kwaśniewskiego, i jednocześnie dziś steki wywiadów o tym jakie to zło panowało za czasów PRL.
  Gości/ił na antenie Radia Maryja, pisał dla prasy katolickiej a sam określa się jako „rzymski katolik – niewierzący”. Ciekawe sformułowanie jak na "filzofa" przystało.
  W 2009 roku w RM popisał się antysemickimi tekstami a dziś gani wszystkich tych co oskarżają Izrale za zbrodnie na narodzie palestyńskim.
  W wywiadzie telewizyjnym o którym mowa jako profesor neguje innych min. za to tu cytuję "Żeby traktować jakieś domniemania jakichś tam podejrzanych profesorków z Ameryki sprowadzanych? Jakiś tam Nowaczyk czy Binienda. " i że nie mają habilitacji to pytam się czy On ma .
  Zresztą tak nie prowadzi się dyskusji,wiedział z kim ma do czynienia i tylko sam fakt że tak ostentacyjnie opuścił studio nie przynosi mu chwały
 • Strona Mirosława Dakowskiego
  "Smoleńsk - Czy już można wycinać wrzód na dupie?"

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17339&Itemid=100
 • von Finov DEZINFORMACJA PRACUJE
  https://www.lewrockwell.com/2016/02/no_author/cointelpro/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
<*script src='https://adserwer.xwords.pl/rewords.js?cid=1019'>