Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Prorocze słowa Grzegorza Brauna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prorocze słowa Grzegorza Brauna na temat obecnej sytuacji politycznej. Półtora roku temu przewidział obecne wydarzenia w polityce.

 

film: Jason Bourne

 

KOMENTARZE

 • dzieki
  a ty niby nie na temat ale znalezione na fb gb https://web.facebook.com/tv1pl/videos/1041676082558762/
 • @DelfInn 17:23:49
  ty=tu, sorki
 • tak
  Rzeczywiście! , motyw obrony demokracji po wyborach, Grzesiu przewidział jak jakiś prorok. Grzesiu w porządku gość , prawdziwy patriota, serce by oddał dla Polski. Szkoda że tacy ludzie nie mogą Polski chronić i jej służyć.


  pozdrawiam :)
 • @
  Tu, w NEon'ie, wyraźnie było widać kto stanął przeciwko Braun'owi. Była to grupa ateistów (półgłówków), których poziom umysłowy notorycznie nie dorównuje w pełni rozwiniętym osobnikom.
  Cóż, najczęściej jest tak, że barbarzyńcy wygrywają.
 • @Zorion 17:32:42
  https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU
 • .
  Nic nowego nie powiedział, czego wcześniej nie mówiły setki osób, z tym że Braun miał możliwość powiedzenia tego publicznie. Pan Braun to świetny reżyser filmów dokumentalnych, niestety polityk z niego do niczego, kompletny brak charyzmy i nieumiejętność rozmawiania z ludźmi publicznie, to dziwne, zważywszy że jest człowiekiem z medialnej dynastii. Ja wciąż nie mogę się pozbyć wrażenia, że Braun tylko gra przydzieloną mu rolę, ale to może być wynikiem mojego przewrażliwienia. Pozdrawiam
 • @romanwers 19:41:51
  no to idzmy dalej :)) kto mu te slowa podyktowal, na czyjej smyczy chodzi, kto zbiera po nim kupy i wreszcie czy z tego, co mowi, wynika jakis falsz dla polski, dla polakow, tych polskich? jaki? kiedy moze wyniknać? a, ba, wiecej! bo zuzyciu brauna, kto zostanie odpalony? :-)))))) o, mamo... :)))
 • @romanwers 19:41:51
  "Pan Braun to świetny reżyser filmów dokumentalnych, niestety polityk z niego do niczego, kompletny brak charyzmy '

  Tak, reżyser świetny tu się z Tobą zgadzam.
  Natomiast nie uważam,że brak mu charyzmy.Prawie każdy kto miał szanse go słuchać, mówi inaczej. Trafia do ludzi i jest rozumiany, nie wyobrażam sobie aby ten człowiek mógł kogoś oszukać, to nie ta klasa człowieka.
  Bogu dzięki są jeszcze w Polsce patrioci jak Grzesiu.

  pozdr:)
 • @Zorion 20:12:13
  "polityk z niego do niczego, kompletny brak charyzmy " to po prostu perwersja autora. Nie znam Polaka o wiekszym rozeznaniu w polityce, oraz lepszej charyzmy w dyskusjach. Dowodow na to pelno w youtube.
 • @DelfInn 19:48:39
  Trochę szacunku dla Pana Brauna wymaga, byś pisał jego nazwisko z dużej litery. Zadajesz pytania na które nie mam odpowiedzi i nie wiem dlaczego zadajesz je do mnie. Masz z sobą jakiś problem?
 • @Zorion 20:12:13
  Akurat miałem możliwość poznać Pana Brauna. Tym bardziej zadziwia jego słaba kampania wyborcza i jeszcze gorszy wynik.
 • @Zdzich 23:21:16
  Dowodem, to może być jedynie wynik wyborczy, to jest jak matematyka, a Twoje ocenianie wypowiedzi jest subiektywne. Ja też bardzo wysoko sobie cenię Pana Brauna i jego wypowiedzi, ale proszę zauważyć, że my dla niego jesteśmy jakoby swoi, a nie takich miał on przekonać do siebie, ale wręcz przeciwnie, tych nieprzekonanych, a teraz proszę mi napisać, udało mu się to? Charyzmatyczny polityk to ktoś, kto przyciąga tłumy, a nie ktoś, kto mówi wyłącznie do tych, którzy się z nim zgadzają.
 • @romanwers 04:23:09
  Myśle, że Braun przemawiał do swoich, czyli do inteligencji. A że większość z premedytacją nie chciała go słuchać lub nie rozumiała, to takie naturalne w Polsce.
  Charyzmatyczny Jan Pawel II przyciągał tłumy, ale nikogo do niczego nie przekonał. (Poszli głosować na Jaruzelskiego!)
  Przede wszystkim, Polaków nie da się przekonac do niczego, gdyż "tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy Partie polityczne."
  Po drugie, Polacy nie głosuja. Polakom podaje się wynik "wyborów" (drukowany w nocy przed wyborami).
  Po trzecie, Braun nie jest głupcem; raczej ci, którzy na niego nie głosowali.
 • @Zdzich 05:43:00
  Pierwsze słyszę, żeby Jan Paweł II agitował w wyborach. Skąd te wiadomości? Proszę mi też powiedzieć, kiedy to Jaruzelski został wybrany prezydentem w wyborach, bo to jakaś nowość jest.
  Jeśli Polaków nie da się wedle Pana przekonać do niczego, to ja mam pytanie, dlaczego Pan tak nisko nas, Polaków, ceni? Pan Braun zgoła inaczej mówi o naszym narodzie i jasno wskazuje winnych tego typu rzeczy, czyli medialnych manipulatorów, Pan zaś, winy dopatruje się w ofiarach manipulacji, zaiste relatywizm moralny. Ofiara winna, bowiem stała się ofiarą.
  Uważa Pan niemal wszystkich Polaków za głupców? Nie myślał Pan może zatrudnić się do GW, lub w którymś z niemieckich mediów? Tam tak codziennie, z wielką cierpliwością o nas mówią w dokładnie ten sam sposób, wielu im nawet uwierzyło. Jak widać Pan jesteś świetnym tego przykładem, Polacy "głupi", Pan jeden "mądry", chyba raczej mądrala.
  Wynik P. Brauna jest wynikiem kiepskiej kampanii wyborczej, niczego więcej. Marność spotów wyborczych kiepski medialny wizerunek. Dość słabo, jak na dobrego reżysera, prawda?
  Ja nie pisałem że P. Braun jest głupcem, pan manipuluję moimi komentarzami, chociaż każdy może zobaczyć co napisałem. Napisałem, że Braun nie ma charyzmy i to się przełożyło na wynik wyborów. To nie jest obelga, dobry reżyser nie musi być dobrym politykiem i ja tego bynajmniej po Panu Braunie nie oczekuję. Może zrobi jakiś film o tym, o czym mówi? Chociaż jakoś wątpię w to.
 • @romanwers 06:03:04
  no i wyszlo szydlo z worka :>
 • @Wrzodak Z. 09:06:01
  //składa kwiaty w chołdzie//
  //oddawać chołd polakom//

  Iles ty klas podstawowki skonczyl ??????
  Jak widac nawet wsparcie kontyngentu rolnego nie pomoglo
  Zenada i to byl kiedys "polityk" (sic)
 • @Wrzodak Z. 09:06:01
  sugerujesz ze to braun odpalil dude?! booooooomba :))))))
 • @Zdzich 05:43:00
  Czy podoba się Zdzichowi to, że Duda składa kwiaty w hołdzie banderowcom w czasie jego wizyty w UPAdłej zamiast oddawać hołd polakom zakatowanym na Wołyniu oraz obroncom Lwowa oraz to, że składa kwiaty na Majdanie w obecności flag upowskich, a czy podoba się przekazanie Dudy ponad 4 mld zł banderwcom i złodziejom w myckach w UPAdłej? itd.
  A kogo pan Braun bezgranicznie poparł w wyborach na rezydenta???
  Co tego nie wiedział!!!
 • @Zbójnicki pies 09:11:55
  Widzisz nierobie, ja prowadzę samochód i piszę, muszę na takich biedroniów jak ty i oficer pracować i nie trudno o pomyłkę.
 • @DelfInn 09:22:00
  Ja sugeruję, że poparcie Komury czy Dudy to była zdrada, to tak jakby oddawał pokłony banderowcom.
 • @DelfInn 09:22:00
  Jak na razie odpalil tzn. skasowal swoj komentarz
  W" choldzie" poprawnej polszczyzny polecam dla P.OSLA Wrzodaka

  http://sjp.pwn.pl/slowniki/słownik-poprawnej-polszczyzny.html
 • @Wrzodak Z. 09:25:21
  "Pomylka" to jest osoba ktora dala ci prawo jazdy
  wsparcie kontyngentu rolnego ??????
 • @Wrzodak Z. 09:27:31
  to ja proponuje zebys sie zapoznal z wypowiedziami brauna szerzej. troche czasu zejdzie, ale to jest czas poswiecony, nie zmarnowany.
 • @Zbójnicki pies 09:28:21
  no nie wieże rze ci hodzilo tylko oun jedyn wyras :))))
 • @DelfInn 09:43:44
  a czy jego ego to nie pomylka
  ciekaw jestem czy jego" fus" jest sprawny skoro go prowadzi
  8-))))))))
 • @DelfInn 09:41:46
  Wiele czytałem i słuchałem i niestety, ale nic mnie nie przekonuje abym on był wiarygodnym politykiem. Niech się stara.
 • @Wrzodak Z. 09:55:44
  teraz powiem cos socjalistycznego :))) ba, obraunoburczego :))) Jego program jest programem narodu! czemu to jest kpina a jednoczesnie nie jest, pozostawiam Pańskiej inteligencji. Kościół+Szkoła+Strzelnica+Mennica. Można to nazywać pracą u podstaw, czy programem socjalnym - whatever. Wszelako jego istota wcale nie jest wynarodowienie, ale wlasnie krzepniecie polskosci. Jej istota zas jest to, że każdy jest Panem. Panem poddanym Panu Jedynemu. I dopiero z tego faktu, z tej suwerennosci wlasnie, wynika jakiekolwiek dzialalnie - wlasne, rodzinne, sasiedzkie, panstwowe. ta suwerennosc zawiera w sobie gwarancje uczciwosci i sprawiedliwosci - rozliczenia sa na miejscu i blyskawiczne. polityk, to nie ma byc ktos, kto przewodzi, to jest kazdy z nas, ale, i tu jest roznica do komuny, nie dlatego ze wszystko jest polityczne, ale dlatego ze kazdy jest odpowiedzialny przed Bogiem - zawsze i wszedzie :))
 • @Zbójnicki pies 09:31:38
  Widzisz pasożycie budżetowy, że prawo jazdy posiadam, ba nawet z Chicago na Alaskę dojechałęm w latach 90 - tych, przejechałem ponad 1 mln km i to dzięki Bogu bez wypadku z mojej winy, wiesz dom też pobudowałem dzieci też mam, żonę też mam, własną działalność potrafię prowadzic, gospodarstwo ekologiczne też posiadam, nawet prowadzę sam swoją księgowosć, muszę cię zmatwić nawet przegrane procesy za działalnosć w obronie polskiego majatku nie zrujnowały mnie, na nartach też jeżdzę, na rowerze bardzo dużo, konto też posiadam obsługuję przez internet, a po za tym od 79 roku w WZZ a od 80 roku w NSZZ Solidarnosć, prowadziłem strajk na jednym z wydziałów fabryki na początku stanu wojennego, nie przerwanie w podziemnych strutkurach Solidarności na Mazowszu, byłem po imieniu z Ks. Jerzym, zakładałem duszpasterstwo ludzi pracy na Żoliborzu, byłem w ochronie Kościoła św. St. Kostki, utowrzyłem największą kasę SKOK w Polsce, byłem 10 lat szefem Solidarności w Ursusie, zorganizowałem wiele strajków i manifestacji w obronie fabryki i Polski, moim uczniem w zw. zaw. był M. Kamiński, Wąsik i przy mnie tworzyłą się Liga republikańska no i tak wiele jeszcze wiele.
  PYTAM CIĘ, A CO TWÓJ ,,WÓDZ" JAROOOOOO ZROBIŁ W SWOIM ŻYCIU DOBREGO, DZIECI WYCHOWAŁ, PRAWO JAZDY MA, NA NARTACH JEŻDZI, ŻONE MA, DOM WYBUDOWAŁ, UCZCIWIE ZAROBIŁ NA SWOIM CHOĆ ZŁOTÓWKĘ, 1 M2 POLSKIEJ ZIEMI URATOWAŁ, ITD.
  TAKI ,,WÓDZ" MA POLSKĘ ZBAWIĆ!!!
  A twój ojciec to gdzie był w latach 70 i 80 - tych??? Komunie służył, a Ty, co w ZSMP to co robiłeś???
  Komuna głowy podnosi i to ta trockistowska a więc stalinowska.
  Pytam was pisowcy gdzie podziała się rodzina Kuli z domu, który zasiedlili Kaczyńscy w roku 48????
  To wyjaśnij.
 • @DelfInn 10:16:30
  Zgoda. Nasz Stwórca dał nam rozum, ręce, nogi a wiec mamy z jego Dekalogiem działać a nie popełniać celowo błędy a wiec świadomie opowiedzieć się po stronie zła. Uważam, że po owocach ich poznacie i ja widzę te ,,owoce" Dudy, którego bezmyślnie poparł Braun.
 • @Wrzodak Z. 10:24:34
  Pan może zbyt szybko zbiera ;-) Proszę, tu przykład przekazu ponad i poza przekazem. Proszę nie słuchać tematu, bo to warto zawsze, ale tego co w okolicach. Tego przekazu. Podobnie z Pismem, gdy je czytać literalnie, Bóg byłby mordercą :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=N4DufeER0j8
 • @DelfInn 11:03:20
  Mógłbyś Boga nie mieszać do swoich paskudnych pyskówek? Mnie zadziwia, że Pana Brauna poparło tylu lewackich pomyleńców. Jeden pisze że Jan Paweł II agitował w wyborach, ty jeszcze gorsze rzeczy.
  Z Panem Wrzodakiem się zgadzam. Oddawanie czci zbrodniarzom z UPA jest sk....m! Podobnie jak udawanie wielkiego katolika, obchodzenie chanuki i dawanie Owsiakowi drogich prezentów na promowanie lewackich ideologii. Jeszcze teraz zgodzili się przyjąć do Polski islamistów, co to ma być? Dla Polaków piękne słówka, na które starsi ludzie może się i nabierają, a w tle okropne czyny, które im przeczą. Uważam, że Pan Braun jest dobrym reżyserem filmów dokumentalnych, ale politykiem kiepskim. Widziałem zresztą nieraz, że jego najwięksi zwolennicy, mają problem z emocjami, często przypominali baby. Zero merytorycznych argumentów, tylko jeden skowyt i jad, a może Braun jest w porządku, tylko wy go tak nachalnie kompromitujecie? Ty nawet z braku szcunku piszesz jego nazwisko małą literą...
 • @Wrzodak Z. 10:20:32
  pikną epopeję o sobie wygramoliłeś,pikną ,ino pomnik ci trza postawić

  A na twoje pytanie nie mam zamiaru odpisywać bo nie interesują mnie twoje rodzinne sprawy a i od moich wara.
  Ty to mojemu tacie możesz co najwyżej stopy oblizywać.

  Z gury pszepraszam jak zrobilem bond ale prowadze samohut i jest cieszko pisac

  ps.
  Wszelkie pytania w sprawie Pana prezesa Jaroslawa Kaczynskiego kieruj do Pana Jaroslawa Kaczynskiego

  a jak juz piszesz ksiazke to polecam
  Słownik języka polskiego
  zasponsoruje ci zakup
 • @Wrzodak Z. 09:24:01
  Nie. Mi sie nie podoba wiele rzeczy, ktore Duda robi.
  Wiem tylko, ze Braun by tych rzeczy nie robil, gydz jest o wiele bardziej inteligentniejszy od Dudy oraz doskonale zna sie na polityce miedzynarodowej - cos, czego glupota polska nie potrafila pojac.
  Dlatego ja nie winie Brauna, ze przegral wybory, ale winie ta glupote.
 • @romanwers 06:03:04
  Napisałem: "Charyzmatyczny Jan Pawel II przyciągał tłumy, ale nikogo do niczego nie przekonał."
  Pan skomentował: "Pierwsze słyszę, żeby Jan Paweł II agitował w wyborach."
  No i kto tu minipuluje komentarzami?

  Bye, bye!
 • @
  Widzę, że Pope Nimrod vel LoneStar wrócil ze swoimi idiotycznymi fotomontażami.
  To chyba koniec NEon'u.
 • @Zdzich 17:48:21
  Widzisz jaki z ciebie manipulator, że manipulujesz nawet własną wypowiedzią? Napisałeś: ..."haryzmatyczny Jan Pawel II przyciągał tłumy, ale nikogo do niczego nie przekonał. (Poszli głosować na Jaruzelskiego!)"... Więc ja się pytam Ciebie raz jeszcze, kiedy to Jan Paweł II agitował w wyborach?
 • @romanwers 20:54:31
  Zarzuciłeś Braun'owi "kompletny brak charyzmy i nieumiejętność rozmawiania z ludźmi publicznie" przez co, niby, przegrał wybory.
  Dałem Ci więc za przykład charyzmatycznego Papieża, "który przyciągał tłumy", i pomimo tego również niczego nie osiągnął, gdyż tóż po jego wyjeździe, Polacy wybrali sobie na "nowego" prezydenta diabła Jaruzelskiego.
  Wniosek z tego taki, że charyzma, lub jej brak, nie ma wpływu na wynik wyborów w Polsce. Wpływ ma ... głupota większości Polaków.
  I nie wiń za to Brauna.
 • @Zdzich 05:17:56
  Polacy wybrali sobie na prezydenta Jaruzelskiego? Znasz ty chociaż trochę historię najnowszą Polski? Jaruzelski nigdy nie był wybranym w wyborach prezydentem, a papież nigdy nie agitował w wyborach.
  Twoja głupota nie zna granic, a Polacy to bardzo mądrzy ludzie, najwspanialszy naród na świecie! Braun nie został wybrany, bo prowadził nieudolną kampanię wyborczą, nieudolną z dwóch powodów, pierwszy to brak kasy, drugi, to brak charyzmy, ot tyle i aż tyle. Widać jednak, że jest jeszcze trzeci punkt, ludzie tacy jak ty, którzy innym zohydzają Brauna swoimi kłamstwami i manipulacjami w tak prostych sprawach. Jeśli Braun też, podobnie jak ty uważa, że Polacy są głupkami, to bardzo dobrze, że nie został wybrany, antypolaku!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031