Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

V Marsz Wolności i Solidarności w Warszawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W 34 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, na Placu Trzech Krzyży zgromadziły się tysiące uczestników V Marszu Wolności i Sprawiedliwości.

Po odczytaniu apelu pamięci z nazwiskami ofiar stanu wojennego, po przemówieniu legendarnego działacza opozycji Andrzeja Gwiazdy, Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, po przeprowadzonej modlitwie przez ojca Andrzeja Kapucyna, marsz wyruszył w stronę Belwederu. Po drodze złożono wiązankę przy pomniku R. Reagana, Ignacego Paderewskiego, Romana Dmowskiego. Marsz skręcił w ul. Szucha pod siedzibę Trybunału Konstytucyjnego. Jarosław Kaczyński po raz kolejny przemawiał, uczestnicy odśpiewali  hymn Polski, po którym marsz został zakończony. 


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • -Jak to piękne, że się naród budzi. -Serce rośnie patrząc na to. -Gonić
  czerwone szmaty! -PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • "ciekawy" plakat
  http://m.neon24.pl/b1e3f97aeca71906e0e66a4fb5b3b336,14,0.jpg

  jełopowi z transparentem nie chciało się poprawić na pagonach Kuklinowskiego stopnia- widnieje generał armii .
 • P. S.
  -Dzięki za piękne zdjęcia.
 • Zadziwiające
  .
  „Marsz Wolności i Solidarności ” świętuje próbę obrony częściowej suwerenności kraju, zresztą PRZEGRANEJ z kretesem, przed inwazją i podbojem przez imperium. Czci się kolejną przegraną batalię, po powstaniach październikowym, styczniowym i warszawskim, która doprowadziła do okupacji Polski, jako akt „wolnościi i sprawiedliwości”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  okupacji zatwierdzonej cyrografen lizbońskim.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/unia-europejska.html

  Trzeba mieć niezwykłe poczucie humoru i cynizm, aby wpaść na taki pomysł. Dodajmy, że 11.11 to początek karnawału w RFN, można się uśmiać do rozpuku.

  Nie będę zaskoczony, gdy hordy „patriotów” rzucą się na mnie za powyższe refleksje.

  Być może, że lektura Brzezińskiego pozwoliłaby im oprzytomnieć, choć nie ma pewności.
 • autor
  Jak można łazic po mieście za zdrajcą, za katem Niepodległości Polski, który razem z swoim rezydentem izraela sprzedali Polskę przyjmując Traktat Lizboński, jak można łazić za zdrajcą, który razem z swoim motłochem w sejmie głosował za przyznaniem rent żydom z polskiego zus-u, jak można łazić za zdrajcą, który razem z swoim karierowiczami wybudowali za nasze pieniądze muzeum żydów, takim jak Bermanom, Zarakowskim, Gieremkom, Wolińskiej itd.
  Jak można ratować Polskę z katami Polski, ofiary łażą z okupantem swoim po mieście. bruuuuuuuuu.
 • @Wrzodak Z. 09:46:28
  Można, bo oni robią teraz za najwiekszych patriotów, którymi będą dopóty, dopóki nie obsadzą swoimi ludźmi wszystkich stołków na wszystkich szczeblach, a na których do tej pory siedziała druga połowa okrągłego stołu.
  Przecież ten bolesny i pełen kwiku proces odrywania świńskich ryjów od koryta nie zachodzi po to, aby władzę oddać Polakom, a po to, aby się samym przy tym korycie zainstalować.
  Polacy są potrzebni do wykazania poparcia społecznego, podczas gdy kolejne marchewki wiesza im się przed nosem.
  Poza tym, należy odwrocić uwagę, podczas gdy Polska będzie nadal zadłużania, w większym stopniu niz do tej pory. Polacy zamiast poczytać ustawy przegłosowywanie w Sejmie sobie trochę pomaszerują i poczują się lepiej, sądząc, że wykonali swój patriotyczny obowiązek.
  Bieda będzie, gdy Polacy znowu się obudzą z ręką w nocniku, tym razem już bez państwa, nawet teoretycznego.
 • marsz,marsz i co ? i g...
  "A gdyby nawet chciał coś zmienić, to i tak nie zmieni, bo nie może. Kaczyński nie potrafi inaczej, jak tylko powściągać lejce własnego rydwanu czy czujnie patrzeć, aby we własnych szeregach nie przybyło zbyt wiele wojowniczych jednostek, które na poważnie chciałyby powyrywać nogi z dupy tym wszystkim bandziorom. A wiadomo, kiedy dla szkodników jest tak bezpiecznie, jak jest, to i reszta zrobi się sama, nie miejmy złudzeń, że będzie inaczej."


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzisiejsza-demonstracja-kod-u-w-warszawie-objawila-sie-nam-jak-zly-sen-2015-12

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31