Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Grzegorz Braun zadaje pytania na IV Konferencji Smoleńskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grzegorz Braun jako uczestnik konferencji, rano zgłosił trzy pytania. Na odpowiedź czekał cały dzień. Gdy dostał mikrofon, zostało pouczony o krótką wypowiedź.

Spytał, czy jest na innych warunkach jak wszyscy inni? Pochwalił dorobek naukowców, ale jednocześnie zaczął pytać na jakiej podstawie twierdzą, że szczątki ze Smoleńska to fragmenty tego samego tupolewa o numerze bocznym 101, a nie jakiegoś innego samolotu. Jest to złom pochodzący niewątpliwie od tego samego typu płatowców , ale czy istotnie pochodzą od tej samej jednostki? Tego nie wiecie, ponieważ nie ma na to żadnych dowodów, nie pojawiły się w żadnym z referatów czterech odbytych konferencji.

Zapytał też rano o śnieg prof. Cieszewskiego, który dwa lata temu odwołał się do pokazanego wcześniej zrobionego zdjęcia z 5.04.2010 i zaznaczył reasumpcję własnych wniosków pierwotnych. zaznaczył, że za pierwszym razem prezentował to zdjęcie jako uwieczniające ostatni śnieg na przyszłym pobojowisku smoleńskim, a w 2013 roku powiedział, „to nie śnieg, to coś ludzka ręką uczynionego”. Kontury tego śniegu ludzką ręką uczynionego, pokrywają się z miejscami w których pięć dni później znajdą się wszystkie duże szczątki wraku, ale  państwo bardzo drobiazgowo obliczacie trajektorię ich lotu po wybuchu jednym, dwóch, trzech, nie udzielacie jednak odpowiedzi na pytanie co zatem widnieje na tym zdjęciu satelitarnym z piątego kwietnia i popełniając takie zaniedbanie brniecie państwo w scenariusz pozytywny nieuprawniony.

Na końcu konferencji Ewa Stankiewicz-Jorgensen wyświetliła filmową relację z wystąpienia Wiesława Jedynaka na konferencji International Society of Air Safety Investigators

W Niemczech odbyła się konferencja ekspertów lotniczych, w której udział wzięli m.in. Maciej Lasek i Wiesław Jedynak. Referowali oni śledztwo smoleńskie, ale w starciu z pytaniami Glenna Jorgensena stracili rezon i ratowali się ucieczką.

Jedno proste pytanie. Słyszeliście Panowie o prawie Newtona, to podstawa fizyki – akcja jest równa reakcji. Proszę mi wytłumaczyć, jak to możliwe, że osoby na pokładzie były poddane tak ogromne sile oddziaływania: ponad 100 G. Samolot z siłą ponad 100 G uderza w błotniste podłoże i nie tworzy krateru. Jak to możliwe? – pytał Jorgensen przed kamerą.

Nie, nie, nie. To nie jest takie proste pytanie. Jeśli ma Pan jakieś pytania, wątpliwości, czy analizy proszę przesłać je do odpowiednich organów – kluczy Jedynak.

Pracuje Pan nad tym tak długo, że musi Pan być w stanie odpowiedzieć na tak proste pytanie – dociskał Duńczyk.

Zarówno Lasek jak i Jedynak ponownie zaczęli wykręcać się i zasłaniać najróżniejszymi przeszkodami. Ostatecznie wobec nieustępliwości Jorgensena i Ewy Stankiewicz, obaj panowie odwracają się i bez słowa odchodzą.

Jedno proste pytanie. Słyszeliście Panowie o prawie Newtona, to podstawa fizyki – akcja jest równa reakcji. Proszę mi wytłumaczyć, jak to możliwe, że osoby na pokładzie były poddane tak ogromne sile oddziaływania: ponad 100 G. Samolot z siłą ponad 100 G uderza w błotniste podłoże i nie tworzy krateru. Jak to możliwe? – pytał Jorgensen przed kamerą.

Nie, nie, nie. To nie jest takie proste pytanie. Jeśli ma Pan jakieś pytania, wątpliwości, czy analizy proszę przesłać je do odpowiednich organów – kluczy Jedynak.

Pracuje Pan nad tym tak długo, że musi Pan być w stanie odpowiedzieć na tak proste pytanie – dociskał Duńczyk.

Zarówno Lasek jak i Jedynak ponownie zaczęli wykręcać się i zasłaniać najróżniejszymi przeszkodami. Ostatecznie wobec nieustępliwości Jorgensena i Ewy Stankiewicz, obaj panowie odwracają się i bez słowa odchodzą.


autor filmu: Glenn Jorgensen

 Źródło:  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/64129-jorgensen-pyta-o-przeciazenie-w-tupolewie-lasek-i-jedynak-uciekaja-video

 

 

KOMENTARZE

 • O, TO PANI EWA WYSZŁA ZA DUŃĆZYKA?
  Ano proszę. A mają ślub katolicki? Tak pytam zaciekawiony.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:12
  Tak. Parę miesięcy temu wzięli w Polsce ślub kościelny, było sporo zdjęć na Solidarni 2010.
 • @ewinia 14:58:31 - CIEKAWE, CZY STANKIEWICZ...
  znajdzie pracę w TV Republika? Czy przejdzie do TVP?
  Temat smoleński owszem, jak najbardziej aktualny. Wyjaśnienie będzie papierkiem lakmusowym nowych rządów PiS.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:03:05
  Cały czas pracuje w REPUBLIKA TV.
  PiS? Nie sądzę. Wyjaśnienie Smoleńska jest pod tym linkiem:

  http://zamach.eu

  Profesor Mirosław Dakowski – Smoleńsk – wypadek, czy zamach?

  https://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFYhttps://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY
 • @ewinia 15:15:19
  "Wyjaśnienie Smoleńska jest pod tym linkiem:"

  A kwestią wstępną jest wyjaśnienie tego o czym mówił Braun - czyli co kryło się pod "śniegiem"

  I "śnieg" i "mgła"... było też "śledztwo".

  Dziękuję Pani za ważny wpis.
  Daję 5*

  Oby tylko Grzegorz Braun nie spotkał się za swoją dociekliwość z "seryjnym".
  Pomodlę się za niego.
 • @All
  Grzegorz Braun od dawna wie, że ani w środowisku Lasek/Miller/Anodina ani w środowisku Gazety Polskiej i tv Judeopolonia ŻADNEJ PRAWDY O Smoleńsku NIE ZNAJDZIE. Sprawdził to już wielokrotnie i jeżeli pyta, to y zwrócić uwagę społeczną, by ludzie nie zobojętnieli nie zapomnieli. Bo, wbrew temu, co niektórzy wypisują, Smoleńsk nie był w nagrodę za lojalność - tylko zemstą za stanięcie na drodze złowrogich planów geopolitycznych
 • ...cd
  a tak na marginesie...biedny ten Duńczyk, gdzie on miał oczy - chyba, że te Dunki to jeszcze paskudniejsze sztuka w sztukę....
 • Grzegorz Braun na szefa Polski! - Temu człowiekowi Można zaufać.
  Grzegorz I Mądry. -Król Polski. -szkoda, że na razie do tak niewielu Polaków dotarła wieść, że jest odpowiedni człowiek, o jakim marzą, który może poprowadzić mądrze ich kraj. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Andrzej Tokarski 19:00:10 Tak jest.
  -Kraje Europy Środkowej są od dawna niszczone, by nie zagrozić siłom rozgrywającym losy świata. -A potencjał tejże Europy, jeżeli by się zjednoczyła jest olbrzymi. -Piękne, bogate ziemie i mądrzy ludzie. - Dlatego, odkąd udało się zniszczyć nasze królestwa, jesteśmy rozgrywani pod specjalnym nadzorem.
 • @moher 21:48:31
  Oj tam, oj tam... ;-)

  Jakoś o likwidacji ZUS nie wspomniał. A Kowalski tak. I w dodatku jestem po rozmowie z przedsiębiorcą - praktykiem (po rozmowie z innymi byłem wcześniej). Wie Pan co powiedział o ZUS? Że to główny hamulec polskiej gospodarki. Ja też tak myślę.
  Ale w dodatku myślę, że Braun i Kowalski jakoś by się dogadali :-)

  Ukłony
 • @Andrzej Tokarski 19:03:04 :))) Tak, do cna
  -"Zepsute"
 • @Andrzej Tokarski 19:03:04
  Una jego warta, Un jej wart. Ciekawe czy ten duńczyk też ma zoologiczną nienawiść do naszych dzieci zamordowanych przez ludobójców - ukraińców co jego partnerka, która stwierdziłą, że Polacy gineli na Wołyniu, dlatego, że współpracowali z Rosją???? Polak w brzuchu mamy, też współpracował z Rosją, dlatego wydłubali go z łona matki i zaszyli jej kota, albo wrzucili do studni. Tak działali zbrodniarze.
  Ta kobieta co by nie powiedziała już mądrego, to nie powinno się jej wpuscić nawet na Polską ulicę.
  Co do pytań Brauna i jej koleżanki to oboje są siebie warci.
  Czy nie widzicie idiotyzmów u tych ludzi?
 • @moher 21:48:31
  Pewnie, że mądry moherku :)
  Tylko mądrzy mogą to wiedzieć!
  Już go próbowali "ożenić" z żydowskimi korzeniami, tyle, że jego pochodzenie jest bardzo mocno udokumentowane, coś tak ponad 300 lat.
  No i tam jedynie siem 1 niemiaszek zapodział, reszta to nasi :))))))))))))

  SZCZĘŚĆ BOŻE ... no i POLSKA ZAWSZE W W W :))))))))))))))
 • @Jasiek 22:00:51Ale w dodatku myślę, że Braun i Kowalski jakoś by się dogadali :-)" ////
  -No to fajnie. (-A o wszystkim naraz nie mógł gadać, a na ZUS-ie świat się nie kończy....) - A Kowalski obiecał Ci likwidację? -Nie wiedziałem. -No tak, byłoby choć trochę na te 65 miliardów... SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 22:10:06
  "A Kowalski obiecał Ci likwidację?"

  To od niego pierwszy raz usłyszałem o tym pomyśle. Jakoś żaden "uczony" na to wcześniej nie wpadł albo... nie chciał wpaść.
  Pomysł też był na stronie z programem RN.

  Niestety, dostali ile dostali.

  Żal.

  "A o wszystkim naraz nie mógł gadać, a na ZUS-ie świat się nie kończy.."

  Może i nie, ale działalność gospodarcza zaczyna, a najczęściej się kończy.... :-( A bez uwolnienia potencjału Polaków nic się nie wskóra.

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Astra 22:04:39 -Szczególnie Ci, co sami z tym korzeniem :)))
  "{SZCZĘŚĆ BOŻE ... no i POLSKA ZAWSZE W W W :))))))))))))))" -Tak jest! -Kto myśli i ma polskę w sercu tak ma trzymać. -Wódz najważniejszej polskiej Chorągwi Koronnej Ziemi Krakowskiej pod Grunwaldem, Zyndram z Maszkowic był Niemcem. -Nie zawsze "korzeń" decyduje, chyba, że jest "obcięty" i o sercu decyduje -;)))
 • Witam,
  Pan Braun to mądry człowiek . Oglądam wszystkie jego relacje. I cieszy mnie fakt, że ma coraz więcej zwolenników i słuchaczy .
  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @klementyna 22:27:10I cieszy mnie fakt, że ma coraz więcej zwolenników i słuchaczy ."//
  -Mnie też. Dlatego mówmy o nim, bo jest dużo ludzi, którzy o nim nawet nie słyszeli. - To świadczy o nim, jak jest "niebezpieczny" dla kłamców, w których rękach są media do tej pory. -Gonić Lisy i Kupy Wojewódzkie!
 • @moher 22:34:11
  To moje marzenie, żeby ten człowiek był w mediach ! Da Bóg . :)
 • @klementyna 22:43:35 -Po odsunęciu od koryta złodziei i bandytów z Platformy
  ma szansę na spełnienie. -Daj Boże!
 • @Wrzodak Z. 22:03:53"Una jego warta, Un jej wart...."Czy nie widzicie idiotyzmów u tych ludzi?"//
  -U tych ludzi jakoś nie... -Natomiast Pański idiotyzm aż oślepia.
 • @moher 22:45:09
  Czyli podobają się antypolskie wypowiedzi Stankiewicz!!! Albo gloryfikowanie oprawców z UPA!!!
  Przez takich naiwnych Polska ginie.
  Imponuje oszołomstwo, które do polityki wykorzystuje Różaniec albo KW nazywa ,,Szcześć Boże"? Politycy przeminą, My, przeminiemy a Różaniec i Pan Bóg zostaną. Ten kto wykorzystuje Święte rzeczy do swojej kampanii wyborczej zawsze przegra i nie pomogą wypociny naiwnego mohera.
 • @Wrzodak Z. 22:56:21
  Niestety.
 • @klementyna 22:43:35
  "To moje marzenie, żeby ten człowiek był w mediach ! Da Bóg . :)"

  Media to nie tylko niemieckie portale są ...
  Dobrze, że autorka takie wpisy zamieszcza, trzeba tego więcej.
  Tyle, że pisiory go nie lubią, bo im podobno głosy zabiera... nie uważasz, że to takie trochę... małe... no.. niedobre.. w końcu o co chodzi? na polskość się będziemy ścigać? to jest właśnie dla mnie podejrzane i... niepolskie

  pozdrawiam :)
 • @Wrzodak Z. 22:56:21nie pomogą wypociny naiwnego mohera."//
  -Widzę, że na wiele Pana stać. -Potwierdza Pan poziom swojego "oślepiającego" intelektu.
 • Pani Astra , 22:04:39
  :)

  http://youtu.be/xp4zGUl0iRg

  i muzyczka

  http://youtu.be/AHWLVxg8MxA

  pozdrawiam
 • @moher 22:49:42
  Przepraszam bardzo, gdzie Ty widzisz idiotyzm Wrzodaka?
  Czy to tak trudno zrozumieć, ze Ewa Stankiewicz, Dorota Kania I to całe ich superpatriotyczne środowisko to są resortowe dzieci drugiego sortu, które z jakichś względów nie są na świeczniku, jak ich rówieśnicy i dlatego są w opozycji, z Braunem i Targalskim na czele? Sama obecność Targalskiego w najbliższych kręgach Brauna podczas wyborów demaskuje Brauna jako patriotę, bo oni wszyscy, z Targalskim na czele popierają i majdan i banderowców i kijowski reżim.
  Braun, owszem, dobrze często gada, ale dla niego od Polski ważniejszy jest Watykan. O ile dobrze pamietam, wspierany jest przez różokrzyżowców, finansowanych przez Rothchilda. To jest opozycja tak papierowa, jak i ta, która teraz utworzyła rząd i nie dobro Polaków i nie Polska racja stanu jest dla nich wartością nadrzędna.
 • @Lotna 23:17:04 -Pomieszanie z poplątaniem.
  -No, ale każdy ma prawo do wyciągania własnych przemyśleń.
 • @Wrzodak Z. 22:56:21
  Na UPAinie dziennikarze w tv, radiu, muszą kończyć swoją relację - program - wypowiedź hasłem : chwała Ukrainie!
  Jak widzę, tu na tym blogu, trzeba wypowiedź kończyć : Szczęść Boże i wtedy nawet głupia wypowiedź nabiera powagi.
  A Pan Bóg na nich patrzy i się zastanawia...
 • @lorenco 23:27:01- No widzisz. Patrzy.
  -Nie to, co Twój budda, który według takich jak Ty rozpłynął się w niebycie.
 • Pani Lotna, 23:17:04
  bystry umysł, ostre pióro... cudnie

  muzyczka dla Pani

  https://youtu.be/LBmUBMnuU2k

  pozdrawiam
 • @moher 23:31:21
  Szanuję wszystkie religie nie przejawiające cech fanatyzmu. I Piszemy Budda a nie budda, OKEY?
 • -Oj, przepraszam za "literówkę"
  Budda.
 • @moher 23:22:47
  Patrzycie, a nie widzicie, Panie moher.
 • @Lotna 23:44:45 //Patrzycie, a nie widzicie, Panie moher.//
  -Za to widzę że Wy, rżycie z polotem, Lotna Towarzyszko. -:)))
 • @ireneusz 23:51:59 -A czemu nie.
  -Zapytaj go, czy chce kandydować i zgłoś do Watykanu. -Nikt Ci nie przeszkodzi. :)))
 • @moher 23:54:41
  Chętnie przeczytam Twoją wypowiedź, konkretną, dlaczego Lotna jest "Towarzyszką".
 • @ireneusz 23:57:53
  A jak węgierska to Buda.
 • @ireneusz 23:52:50
  Wzajemnie...
 • @ireneusz 23:54:50 "kowalski do szkoły a braun na biskupa."
  -Ty jeszcze żyjesz czasami "pisarze do pióra, robotnicy do roboty, a sjoniści do Sjamu? -To se ne vrati, Дорогий Tоварищ, jak smętnie móvią opusczone Czeskie siroty.
 • @moher 00:08:52
  Uważasz, że Braun byłby złym biskupem?
 • @lorenco 00:00:52 -widzę, że Tobie nawet Budda nie pomógł w lotności.
  - Albo nieuważnie czytasz komentarze. -Wię Ci tu przeklejam; ...- //"Patrzycie, a nie widzicie, Panie moher.
  nadużycie link skomentuj
  Lotna 15.11.2015 23:44:45"/// - Czyż nie tak Towarzysze na "Wy" zwracali się do siebie? -Jeśli Ci ta odpowiedźnie wystarcza, lub o tym nie wiesz, -"Toś kiep", jak mawiał Pan Zagłoba.
 • @lorenco 00:03:46 . A jak węgierska to Buda."///
  -Ruska też. -(Bystrzacha jesteś)
 • @Stonek 23:10:34
  No i co?
  z tego wynika?
  "bystry umysł" na pewno nie aaaaleee>>>>>>>>>
  z najlepszymi życzeniami... naprawdę :))
  Wy tam w tej warszafce spuśćcie z tonu ... naprawdę :))))))))))))))

  To dla Ciebie od "innych" Polaków.....


  https://www.youtube.com/watch?v=ACqE-0ErffY109.241.220.98
 • @lorenco 00:13:27 -// "Uważasz, że Braun byłby złym biskupem?"//-
  -Skąd to "lotne" pytanie? -Czyżbym gdzieś na ten temat głos zabierał???
 • @moher 00:17:38
  Zwróciła się do Ciebie per Pan, czyli po polsku, użyła liczby mnogiej pewnie w kontekście, że Was moherów tu więcej jest. Oczywiście bez obrazy, mamy demokrację i jak najbardziej z całym szacunkiem do moherów, przecież to w sumie starsze niewiasty są, co mają emeryturę.
 • @Astra 00:21:48
  Ja tam tylko z Kalisza jestem, nie z warszafki :))
  I tak myślę, że to tutaj jest, w tych starych miastach i na polskich wsiach - prawdziwa Polska, tak uważam ...
 • @ireneusz 00:14: -Poniżej macie opinię experta. ( Od goowien... a fe.. ale wszystko w życiu potrzebne i w jakimś celu istnieje;
  -"Te partie to takie same goowno jak PO."
 • @lorenco 00:26:29 -Dziękuję za "oświecenie" mnie....
  -Manipulacją :)))
 • Pani Astra, 00:21:48
  Dziękuję. :)
  ...postaramy się... naprawdę :)))))

  A to dla Pani.

  https://youtu.be/bXZNtt4n988

  pozdrawiam
 • @moher 00:33:12
  Uważasz, że to manipulacja...NIE.
  Niech Bóg ma Cię w opiece, Szczęść Boże!
  I żebyś w przyszłym życiu był dowódcą statku kosmicznego a nie np. hipopotamem.
 • @Stonek 23:32:02
  Dziękuje i wzajemnie pozdrawiam.
  http://youtu.be/CB7kfQ1_YVA
 • @lorenco 00:26:29
  Dokładnie tak. Dzięki, lorenco.
 • @Lotna 00:51:47
  Nie ma na świecie lepszej istoty, jak mądra Kobieta! Pozdrawiam:)
  http://pu.i.wp.pl/k,Mjg4NTA4MTksNDU3MDIyNDA=,f,531019_P1100766_big.jpg
 • @moher 00:57:35
  Pięknie dziękuję za radę co do prawdziwej wiary.
  Ja tobie , jako wierzący w bzdury, narzucał swojego nie będę.
 • @lorenco 00:42:48 -"I żebyś w przyszłym życiu był dowódcą statku kosmicznego a nie np. hipopotamem."//
  -Spokojna głowa.
  -Jeszcze nie zwariowałem, by wierzyć w takie bzdury. -Niech zaprawdę Pan Bóg ma Cię w swojej opiece i Cię oświeci światłem prawdziwej wiary. .
 • @moher 00:17:38
  Zawsze uważałam Cię za poważnego i kulturalnego człowieka, z którym można podyskutować mając różniące sie opinie, a tu sie okazuje, ze starasz sie wszystkim ubliżyć, którzy nie podzielają Twojego zdania. Trochę mniej zacietrzewienia, bo jest ono zle ukierowane.
  Czy doprawdy uważasz, ze nie wszyscy by chcieli, aby polska - i nie tylko polska polityka nie stanowiła teatru ku uciesze gawiedzi, którym jest - lewica, prawica i rożnymi innymi opozycjami grającymi do jednej bramki, kiedy tylko trzeba zatwierdzić ustawę niekorzystna dla Narodu? Bardzo bym chciała, ale sie nie łudzę, choć z pewnością w każdej partii istnieją przyzwoici ludzi. Z cała pewnością jednak nie są nimi ci z okrągłostołowej wierchuszki. A zreszta pożyjemy, zobaczymy. Jest tyle palących spraw w Polsce, ze na wyniki nie trzeba będzie długo czekać.
  Jeśli natomiast masz ochotę na inwektywy zamiast argumentów, gorąco polecam Niepoprawnych.
 • @lorenco 01:09:02 -"Ja tobie , jako wierzący w bzdury, narzucał swojego nie będę."//-
  -Dziękuję i za to.
 • @moher 01:09:47
  Już to pisałeś.
  Nie wiem skąd taka pewność, że po śmierci pójdziesz do nieba a jak pójdziesz, to co tam będziesz robił? Ciekawy jestem.
 • @Stonek 00:39:33
  Wyklęci - zawsze będą .. i już

  Tutaj o Naszej stolicy... w końcu Was kochamy i jesteśmy dumni, kiedy oczywiście nie jesteście idiotami :))))

  https://www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s
 • @lorenco 00:57:26
  ...jest prześliczna! Dziękuje i pozdrawiam z wzajemnością.
 • @Astra 00:27:33
  A ja myślę, że Polska jest w sercach i głowach Polaków.
  Bez względu na wszystko.
  Będzie dobrze, byle do wiosny.

  https://youtu.be/bXZNtt4n988
 • @lorenco 01:16:01Już to pisałeś. Nie wiem skąd taka pewność, że po śmierci pójdziesz do nieba a jak pójdziesz,
  to co tam będziesz robił? Ciekawy jestem."///- ??? -A gdzie ja napisałem,że mam taką pewność?.............? -Ja tylko mam nadzieję, no i oczywiście chciałbym, co według mnie, jest chyba normalne?) ?
 • @moher 01:24:56
  Oki. Ale zapytałem, co tam w Niebie będziesz robił?
 • @Lotna 01:11:04- Dziękuję za cenzurkę.-Lorenco jest Buddystą, ale Ciebie Jako chrześcijanki ten cytat dotyczy?:
  NOWY TESTAMENT
  Ewangelia wg św. Mateusza


  -Powściągliwość w sądzeniu. Obłuda1

  71 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. 6 Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały2.
 • @moher 01:29:02
  Jak widzę, Ty nie jesteś moher! Jesteś Talibem!
  Ganisz Lotną, najlepiej ekskomunikę na nią nałóż i wywieź ją na gnoju!
 • @lorenco 01:27:45 -Jeszcze nie mam konkretnych planów.
  - Może mi podpowiesz (what to do?, This is a question). -Myślę, że Tobie, jako Buddyście łatwiej. -Po prostu rozpłyniesz się W Nirwanie.. :))) -Co za szczęściarz. -Żadnych trosk, żadnych uczuć. -Pozostaje tam chociaż jakaś świadomość istnienia , wsensie że ja to konkretny ja, czy to takie bezosobowe trwanie w tej Nirwanie ? -Co na to twoi buddyjscy Guru? -Serio pytam, bom ciekaw spraw tego świata ...
 • @Stonek 01:24:25
  Dziękuję... zawsze uważam, że Ci chłopcy i wczoraj i dzisiaj są na miarę naszych czasów i są - jesteście oki :)))))))))))))))))

  Forteca - fajny zespół, ale jednak polecam wszystkim nieśmiertelnego Cz. Niemena i jego "jednego serca"- to bardzo rozwiązuje pewne problemy... i polskie i "ludzkie" :))))))))))))

  Posłuchaj.... ON jest nieśmiertelny :))

  https://www.youtube.com/watch?v=eWiST_pFSwg

  pozdrawiam
 • @lorenco 01:39:53 Jak widzę, Ty nie jesteś moher! Jesteś Talibem! Ganisz Lotną, najlepiej ekskomunikę na nią nałóż i wywieź ją
  na gnoju! "//// -Aleś szybki w sądzeniu. -Boże strzez przed takimi narwańcami, bo gotowi mnie oskarżyć o zło całego świata. -Ja tylko zwróciłem Lotnej uwagę, bo nie lubię jak ktoś zwraca się do mnie przez "wy" Proszę, to jest to; -//"Patrzycie, a nie widzicie, Panie moher."///
  nadużycie link skomentuj
  Lotna 15.11.2015 23:44:45 (mam jedną wadę "alergię do komunizmu).
 • @moher 01:44:56
  Co Ty chłopie gadasz? Zasada jest prosta: jesteś świnią jak Soros, w przyszłym życiu rodzisz się jako karaluch.
 • @Astra 01:18:01
  Przecież doskonale wiesz, że nie mogło być inaczej.
  "...na kolana, to tylko przed Bogiem..."

  https://youtu.be/gOcRaKR1LCw
 • "-//"Patrzycie, a nie widzicie, Panie moher."///
  -Nawet jeśli jest to "Widzicie Panie moher przez Pan z dużej litery. -Być może wy odbieracie sens tego inaczej, ale dla mnie w Polszczyźnie tak to brzmi.
 • @moher 01:29:02
  O jakim sądzeniu mówisz?
  Poczytaj sobie, w sieci są tony materiałów na temat CZYNÓW osobników, o których mowa, całej tej magdalenkowej sitwy, od lewa do prawa. Poczytaj sobie wypowiedz dzieci resortowych drugiego sortu, dowiedz sie, jak płytki jest ich patriotyzm, zamiast oskarżać ,mnie po obłudę!
  Prawda jest taka, ze oni juz powinni siedzieć, ale nie w sejmie, tylko za kratkami.
  Na miłość boska, wyglada na to, ze dla Ciebie, tak jak dla całych Niepoprawnych wrzaski "chwała Ukrainie!" to jest przejaw polskiego patriotyzmu, skoro ich tak wszystkich bronisz.
  Widzę, ze się nie dogadamy, bo ja miłość ojczyzny rozumiem zupełnie inaczej.
  Miłego wieczoru, wszystkim moherom.
 • @lorenco 01:58:23- :"Zasada jest prosta: jesteś świnią jak Soros, w przyszłym życiu rodzisz się jako karaluch."//
  -Soros sorosem, świnia świnią, a ja myślałem, że rozmawiam z poważnym człowiekiem. - Na dziś żegnam. Dobrej Nocy.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:12
  Jakie znaczenie ma slub koscielny ?
 • @Astra 01:54:25
  Zgadzam się.
  I ostatnia nutka na dzisiaj.

  https://youtu.be/gOcRaKR1LCw

  Dobrej nocki życzę.

  pozdrawiam
 • @Lotna 02:03:58 wyglada na to, ze dla Ciebie, tak jak dla całych Niepoprawnych wrzaski "chwała Ukrainie!"
  to jest przejaw polskiego patriotyzmu,"/// -Kto Ci to powiedział. _kończę, bo już nie mogę znieść waszych insynuacji pod moim adresem . Podniecajcie się dalej nawszaqjem i wymyślajcie dalsze bzdury, a ja od was odpocznę. Żegnam.
 • @moher 02:06:28
  Świnia- karaluch- ... zawsze uważam, że nie warto rozmawiać na takim... niepolskim poziomie moherku :(
  Jesteś może i "upierdliwym" ale na pewno polskim blogerem.
  Kto tego nie pojmie, albo nie chce... kim jest?

  Dobranoc :))
 • @Donpedro 02:11:42 "Jakie znaczenie ma slub koscielny ?"
  -Katolik to wie, więc nie trzeba mu tłumaczyć, -a niekatolikowi nie ma sensu tłumaczyć, bo i tak tego nie zrozumie. -To wszystko.
 • @moher 02:06:28
  Tu muszę Cie przeprosić i przepraszam. To nie było do Ciebie, wkurzyłem sie na Sorosa, który siedział ostatni tydzień na Ukrainie i stwierdził na końcu, że jak Ukraina nie jest pod wpływem stresu wojennego, to nic nie robi w sprawach gospodarczych i politycznych.
  Chciałem zaznaczyć, że Soros to świnia i skończy jako karaluch i na pewno nie było to do Ciebie!
 • @Astra 02:19:12 Jesteś może i "upierdliwym" ale na pewno polskim blogerem.//
  -Dzięki Astro! -mówienie ludziom niewygodnej prawdy na pewno jest upierdliwością. -Ludzie uwielbiają być oszukiwani, żyć w świecie kłamliwych iluzji. Widzisz, co zrobili z jednym Takim, co tylko Prawdę przyszedł głosić. -Tak, że nie jestem zaskoczony, ale czasem przykro, bo ustąpić mylącemu się dla świętego spokoju, to z kolei zaparcie się tej Prawdy (Boże wybacz za przykład) -SZCZĘŚĆ BOŻĘ!
 • @Astra 02:19:12 -Gwieździe ...:)))
  https://youtu.be/BSFEv9eaoh4?list=RDBSFEv9eaoh4 -Dobranoc, z Panem Bogiem :)))
 • @moher 02:30:00
  Dlatego bardzo Cię cenię... za prawdę a że czasem przykro?
  Kto powiedział, że będzie lekko, zwłaszcza tutaj, na Ziemi?

  Dobranoc moherku :)
  Wiem, że Dobry Bóg takim jak Ty Błogosławi na pewno! :))
 • @moher 02:20:42
  Tylko ze Katolik nie wie co to znaczy Katolik.Prosze o definicje.
 • @lorenco 02:27:54 "To nie było do Ciebie,"
  -I tak to zrozumiałem. -Ale odpowiedź była " nie na poziomie. -Nie mogę dziś odejść komputera, a tyle spraw... :)))
 • @moher 02:45:38
  Ale nie Katolik wie - JEZUS CHRYSTUS PANEM.
 • @moher 02:38:21
  To chyba nas wszystkich dotyczy... :((

  https://www.youtube.com/watch?v=JGAmU5mkRe0
 • @moher 02:30:00
  Sam żyjesz w świecie iluzji, które sie skończą niebawem i sam insynuujesz. Takie przypadki sa znane i opisane:
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
  Zauważ, ze w swoim ostatnim komentarzu do mnie, to Ty używasz zwrotu ,,wy". Ciekawe, dlaczego?
 • @Donpedro 02:41:31 -//"Tylko ze Katolik nie wie co to znaczy Katolik.Prosze o definicje."//'-
  -A, to już trudniejsza sprawa, drogi Pedro. _bo to musi być jakiś dziwny Katolik, bo zwykły Katolik: -"Katolik to wie, więc nie trzeba mu tłumaczyć,". -Poradź zatem temu niezwykłemu "Katolikowi" swojego proboszcza. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Astra 02:53:22 "To chyba nas wszystkich dotyczy... :(("//
  Tak, Każdy Katolik rozumie po co i za co Odkupiciel cierpiał na krzyżu, i do czego nas to zobowiązuje.
 • @Lotna 02:53:26 Czepialska.
  -Nie przekręcaj znów kota i nie udaj, że nie zrozumiałaś, iż w tym przypadku zwracam się do Ciebie i Lorenco, a więc stąd liczba mnoga. -Kto tu jest upierdliwy :))))))))))))))))
 • @Astra 02:19:12
  Aktywistki z FEMEN ścięły w Kijowie krzyż

  Opublikowano: 19.08.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

  Przedwczoraj aktywistki ruchu FEMEN na znak protestu przeciwko decyzji sądu w sprawie grupy Pussy Riot omyłkowo ścięły w centrum Kijowa nie prawosławny, a katolicki krzyż – poinformowała ukraińska organizacja społeczna „Prawosławny Wybór”. Ten katolicki krzyż w 2004 roku, podczas Pomarańczowej Rewolucji, ustawili zakarpaccy unici ku pamięci zamordowanych i rozstrzelanych w latach 1920-1930 ofiar CzK i NKWD.

  Wczoraj w centrum Kijowa ustawiono w miejsce ściętego krzyża tymczasowy krzyż ku czci ofiar represji. Tymczasowy krzyż został ustawiony przez aktywistów różnych organizacji i związków politycznych. Zgodnie z planem za tydzień zostanie ustanowiony stały pomnik, podobny do poprzedniego.

  Wszczęto również sprawę karną z artykułu „Chuligaństwo”, przewidującego karę ograniczenia wolności do 5 lat lub pozbawienia wolności do 4 lat.
  ==========================
  Są Kobiety i są wampy.
  A Pani, Pani Astro, do których się zalicza?

  http://m.ruvr.ru/data/2012/08/18/1284376123/4h_50487126.jpg
  http://i.iplsc.com/-/0002586WQPFYM60I-C317-F3.jpg
  http://bi.gazeta.pl/im/fb/01/bc/z12321275P,FEMEN-scina-krzyz-upamietniajacy-ofiary-stalinowsk.jpg
  http://img.over-blog.com/600x516/0/54/18/89/10-a/79/90/900.jpg
  http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8wfu9Sauw1rauq8no1_500.jpg
  http://kep.cdn.index.hu/1/0/743/7435/74357/7435749_7a39cf66f22a8661275245dd787a6d8f_wm.jpg
 • @moher 03:00:55
  Innych potepiasz a sam masz problem z wiedza! Krecisz.
 • @Donpedro 03:19:36 "Innych potepiasz a sam masz problem z wiedza! Krecisz."
  "-Że co zaś? -Złej rady udzieliłem? -Jak jej nie rozumiesz, to mi przykro ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Donpedro 03:19:36
  https://youtu.be/XbxClyd2KSY
 • @moher 03:24:41
  Jzeli nie wiesz to proboszcz tez.Bo skad bys wiedzial?
 • @Donpedro 03:40:25
  https://youtu.be/XbxClyd2KSY
 • @moher 03:24:41
  Katolik- Universal- Swiatowy! DOBRANOC
 • @Donpedro 03:57:04
  DOBRANOC, przyjemnych snów Ci życzę :) https://youtu.be/KiBhEojSGyM
 • @moher, Astra, Wrzodak, lorenco, Lotna , Stonek, Eugeniusz Sendecki, Donpedro
  .
  Nastepnym razem zapraszam na gadu-gadu.pl.
 • @Wrzodak Z. 22:03:53
  W pełni się zgadzam. Technika tych ludzi jest taka: mówić 90% prawdy, by te 10% fałszu, indoktrynacji przeszlo na tym podłożu do opinii publicznej.
  jak widać dookoła działa to znakomicie.
 • @Lotna 23:17:04
  Niestety, masz rację
 • @moher 02:45:38
  W dobrej wierze podpowiadam ci moher, zacznij więcej kojarzyc fakty. Agenci i nie wierzący są po tzw. ,,naszej stronie" oni są wyjątkowo perfidni, bo ty i ja wiemy kto to jest SLD,PO ale jeszcze gorsi są ci, których bronisz np; Targalski, Kania, Stankiewicz, Wildstein, Cabański itd. piszę tylko o tzw. dziennikarzach a polityków pomijam, ponieważ tzw. środowisko PIS to bagno lewackie - gorsze pod względem moralnym od tzw. komuny Millera. Wystarczy tylko poczytać i być uczciwym w swoich poglądach.
  Przeczytaj książkę Leszka Misiaka, który w latach 90-tych współpracował z nimi z GP i EW, Ksiżąka nosi tytuł ,,Prawicowe dzieci, czyli blef IV RP".
  Kup ją w internecie na stronie wydawnctwa ,,Aurora".
 • @Jan Paweł 08:02:26
  Moher to zagubiony człowiek, choć może ma szczere intencje, ale stanąl w miejscu z swoimi poglądami. Zatrzymał się w roku 92.
  Pozdrawiam
  zw
 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:12
  Po co wypisywać bzdury, wypuszczeni przez pisowskie i judaistyczne gadzinówki bzdety a oszołowstwo to powtarza.
  Kaczyński poleciał kręcić klipy wyborcze a nie oddawać hołd zamordowanym oficerom z Polski w Katyniu. LK służył izraelowi i banderowcoma więc tym co zamorodawali naszych oficerów, oraz:

  1. Jeżeli był wybuch wewnętrzny, tzn. że obsługa lotniska (polska) dopuściła do podłożenia bomby. A wtedy nie ma ruskiej winy a wina BOR. Należy porównać zdjęcia ruskiego wraku na Synaju i naszego i już widać, czy był wybuch wewnętrzny.
  2. Gdyby Pan prezydent śp. nie zaspał samolot lądowałby w znośnych warunkach, jak JAK40 z dziennikarzami. A wylot nastąpił z opóźnieniem, bo prezydent nie dojechał.
  3. Kto wysyła do Rosji załogę nie znającą rosyjskiego i głównego pilota, któremu drżą nogi ze strachu po przejściach z prezydentem po locie do Gruzji (postępowanie dyscyplinarne).
  4. Poza wszystkim innym po co był lot prywatny prezydenta niezapraszanego przez prezydenta Rosji po oficjalnych międzypaństwowych obchodach Tusk - Putin, to tylko bliźniaki wiedzą.
  5. Polskie lotnictwo wojskowe obciążają dwie katastrofy - smoleńska i Casy, a także helikopter Millera. W każdej z nich wychodziła na jaw degrengolada organizacyjna i/bądź błędy pilotów.
  6. Na korzyść tez PIS działa zachowanie Rosjan. Ja bym oddał wszystko, ale stare cwane KGB boi się manipulacji dowodami.
  7. Temat ten to jak historia gibraltarska Sikorskiego, będzie przejawem wiary, a nie racjonalnych dowodów. A każda formacja polityczna potrzebuje męczenników.
  8. Tylko dlaczego zabawa ta odbywa się za MOJE i wszystkich podatników PIENIĄDZE.
 • @ewinia 15:15:19
  Braun powinien zadać n/w pytania a uprawiać oszołomstwo uwairygadniając w ten sposób agenta cia. Nie lepiej odpowiedzieć na proste pytanka?

  1. Kto w kwietniu 2010 był zwierzchnikiem SZ?;
  2. Za co odpowiada Zwierzchnik SZ?
  3. Kto w kwietniu 2010 był Dowódcą Sił Powietrznych?
  4. Za co odpowiada D-ca SP?
  5. Kto w kwietniu 2010 sprawował bezpośredni nadzór nad 36 spec. pułkiem?
  6. Za co odpowiada w SZ. RP bezpośrednio sprawujący nadzór?
  7. Podaj warunki atmosferyczne na lotnisku Siewiernyj (2010 w godz. 7.00-10.00)
  8 Podaj minimalne warunki ww. lotniska
  9. Podaj minimalne warunki dla samolotu TU-154M
  10 Kiedy i od kogo załoga otrzymała ostrzeżenie, że nie ma warunków do lądowania?
  11. Który pilot miał uprawnienia do DTWA?
  12 Kto z członków załogi miał uprawnienia do prowadzenia korespondencji w języku rosyjskim?
  13. Czy podczas manewru podeści do lotniska w kabinie załogi przebywały osoby postronne?
  14 W jakim reżimie załoga podchodziła do lądowania?
  15. Czy załoga słyszała ostrzeżenie, że samolot niebezpiecznie zbliża się do ziemi?
 • @Wrzodak Z. 10:05:38
  z całym szacunkiem ale stawia Pan kompletnie błędne pytania zakładające, że tam była jakaś katastrofa - tymczasem Grzegorz Braun pyta o to o czym wszyscy wiedzą i wszyscy zgodni milczą
  Pisałem wiele razy:
  - gdzie samolocik pobrudził sobie kółka skoro lądował na pleckach
  - co chciał przekazać gen Czaban składając dymisję
  - co to za katastrofa awionetki była w 2010 w Hiszpanii

  i wiele wiele innych - z odpowiedzi na które wynika po pierwsze, że nie było żadnej katastrofy smoleńskiej
  po drugie - jakkolwiek byśmy bardzo chcieli kochać Rosję - nie zmienia to faktu, że brała ona udział w zgładzeniu elity naszego Państwa (niezależnie od tego czy tę elitę lubiliśmy, czy nie, oraz jaka część pasażerów rzeczywiście zginęła) co najmniej przez udział w inscenizacji i stworzenie fałszywego alibi, następnie fałszowaniu dowodów oraz prowadzenia śledztwa wbrew prawdzie materialnej. To po prostu nie podlega dyskusji.
 • @Lotna 23:17:04
  ...będąca obiektem mojej nieustannej admiracji Blogerka pisze, że w otoczeniu Brauna kręci się niejaki Targalski - to pewna informacja, moja Ulubiona Blogerko?

  Z tego co wiem i pamiętam, wizyty Brauna w tv Judeopolonia były podobne do spotkania Kukiza z Hejke -tzn wychodził wściekły, mówiąc jesteście jedną mafią, mysz się nie prześlizgnie - podobne z gapolowym towarzystwem. Nie dawali mu dokończyć zdania - gdy mówił o tych kwestiach smoleńskich, Rachoń omal nie dostał apopleksji, Terlikowski na samo nazwisko "Braun" siniał i toczył pianę...Zresztą wizyty bardzo szybko się skończyły.

  Stąd moje pytanie o Targalskiego - trudno uwierzyć...ale jeśli to prawdziwa informacja - to źle mówi o Braunie. Co najmniej o naiwności - ale na naiwnego to on nie wygląda...

  Może Targalski próbował się podczepić (obrzucę błotem - w ostateczności użyję samego siebie - mógł sobie wymyślić...). Stankiewicz też była z Braunem w Komisji Wyborczej - ale trudno powiedzieć, że byli tam wspólnie. Raczej obok siebie. Stankiewicz zabijała wzrokiem...
 • @Wrzodak Z. 10:05:38
  cd.....
  jakby to spuentować: w odróżnieniu od ludzi, zwierzęta nie kłamią - zwłaszcza żółwie -

  - a żółwiki nie kłamią NIGDY
  wie Pan co mam na myśli?
 • @moher 22:49:42
  Amen.To widać i czuć.
 • @moher 23:57:07
  Lotny nielot-bzdurnolot.
 • Jeszcae za wcześnie na prawdę, że Smoleńsk to Katyń
  Trzeba poczekać aż Kamiński wymyśli dla jej obrony lepszy zilobrohak gruntowy niż tan, którym bronil naszości odkrytej przez wawelskiego Lecha wojny z Irakiem przeciw Leperowi i Gieretychowi kwetionującymi ją na forum sejmowym.
 • Pan Grzegorz zapuścił brodę!!
  „GEOPOLITYKA POLSKA 2015/2016 – SZANSE I ZAGROŻENIA” – PRELEKCJE GRZEGORZA BRAUNA W GDAŃSKU I TORUNIU
  Uprzejmie informujemy iż prelekcje Grzegorza Brauna „Geopolityka polska 2015/2016 – szanse i zagrożenia”odbędą się :  – w Gdańsku w piątek 27 listopada 2015, o godz. 20:00,w sali Domu Technika przy ul. Rajskiej 6 w Gdańsku,

  – w Toruniu w sobotę 28 listopada 2015, o godz. 12:00, w sali Domu Muz przy ul. Poznańskiej 52 w Toruniu.


  https://www.youtube.com/watch?v=qi1Y7arW6bM
  https://www.youtube.com/watch?v=w4e2bcLkrG0
  https://www.youtube.com/watch?v=k0Y7JrZJmDI&feature=youtu.be
 • @ireneusz 18:03:54
  to nie jest polska wypowiedz. brak jest jasnosci, meritum i nadziei. ten zakatek cyberprzestrzeni pragnie miec prawa wazkosci glosu. tymczasem glosy, ktore sie tu pojawiaja, czesto wyrzucaja portal poza ramiona galaktyki...
 • @ireneusz 18:03:54
  Braun -to nazwisko piszemy z dużej litery analfabeto!!
 • @ireneusz 19:01:13
  // , ty za to jestes idiota, bo klasyfikujesz ludzi.//

  z tego co pamietamy to Ty juz dawno SKLASYFIKOWALES nie tylko Polakow ale niemal wszystkich inaczej myslacych niz Ty
 • Pytanie do Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza w/s Smoleńska
  Zgodzą się Państwo ze mną "w ciemno", że gdy mamy w koszyku pięć jaj, ... i wyciągniemy z niego dwa, to bez zaglądania do koszyka możemy mieć pewność, że w koszu pozostały trzy jaja. - Trudno się nie zgodzić, prawda?

  To było pytanie pomocnicze, teraz właściwe, bo ludziom w Komisji Macierewicza jakby brakuje logicznego myślenia, i spojrzenia na rzeczywistość, jakby wcale rozumu nie mieli, ... albo celowo nie chieli się jasno i klarownie wypowiadać.

  Właściwe pytanie / Fakty z 10.04.2010 roku, które nam dano jak te 5 jaj w koszyku:

  1. Samolot zahaczył o drzewo, spadł, zapalił się, ... trwa(ła) akcja gaszenia pożaru.

  2. Rozumiem, że dokumenty potwierdzają, że w dniu katastrofy TU-154 leciał nad tą "Pancerną brzozą", bez względu na to, czy skrzydło samolotu złamało brzozę, czy też nie.

  3. Wszyscy wiemy, że wskazana "Pancerna Brzoza", bez względu na to jak doszło do jej złamania, 10 kwietnia 2010 r. była złamana, i została wskazana jako przyczyna katastrofy.

  ZAKŁADAJĄC TEORETYCZNIE, że tzw. Komisja Macierewicza ma rację, i "Pancerna Brzoza" nie została złamana skrzydłem samolotu (tak jak mówią oficjalne dokumenty), a jeden z profesorów (prof. Ciszowski) udowodnił, że brzoza była złamana już przed 10.04.10,

  ... to jak wytłumaczyć fakt, że feralnego 10 kwietnia 2010 roku od razu wiedziano, i powiedziano, że polski samolot z Prezydentem na pokładzie zahaczył o drzewo, a TU-154 leciał dokładnie nad miejscem, i brzozą , która była złamana kilka dni wcześniej? - Czy to przypadek, .... a jeśli nie, to jak to wytłumaczyć?

  - Proszę odpowiedzieć sobie na to pytanie, to nie powinno być trudne.

  Gdyby jednak sprawiło to trudność, to proszę o odpowiedź na to pytanie Ministra Obrony Narodowej, Pana Antoniego Macierewicza, ... to nie jest głupi człowiek, jakąś odpowiedź na to pytanie powinien nam dać. - A jak nie On, to z pewnością odpowiedź na moje pytanie mogą dać jego profesorowie. //// LINK DO CAŁEJ NOTKI >>> >> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/pytanie-do-ministra-obrony-narodowej.html
 • @Zbójnicki pies 20:27:59
  https://www.youtube.com/watch?v=hzsrIKvmfZY
 • @LoneStar1776 18:20:28
  Wykuwanie Bolków, dokładnie. A najlepiej, kiedy są prześladowani.Braun od lat szwęda się po sądach i co rusz uwięziony za swoją patriotyczną obywatelską postawę.
 • @Cheval Noir 14:45:32
  Masz może jakieś kontrargumenty zamiast inwektyw?
 • @Andrzej Tokarski 12:49:50 my dear
  O ile mnie oczy nie mylą, to jest to pewna informacja.

  Tak, Targalski się podczepił do komisji kontroli wyborów - tej właśnie, w której był Braun. Cóż za przypadek,na całą Polskę, spotkali się w jednej i tej samej.
  https://ewastankiewicz.files.wordpress.com/2015/05/rkw-konferencja30042015.jpg
  https://ewastankiewicz.wordpress.com/2015/05/01/konferencja-prasowa-ruchu-kontroli-wyborow-wytyczne-pkw-umozliwiaja-falszowanie-wyborow-na-masowa-skale/

  Przypominam, że Targalski jest także współautorem "Resortowych dzieci", razem z Kanią i Maciejem Maroszem.
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/still2015/687771001241436385102.jpg
  http://niezalezna.pl/68777-resortowe-dzieci-sluzby-bestsellerem-ksiazka-wciaz-szturmuje-rynek

  Jakoś dziwnie powiązane ze sobą to całe towarzystwo, a Braun jakoś przypadkowo brdzo często się o nich ociera, ramię w ramię.

  No nie wiem, może w tym jest trzecie i czwarte dno i mają się do Brauna podczepiaź, aby go skompromitować. Ja mam co do tego duże wątpliwości. A Braun faktycznie, na naiwniaka nie wygląda.
 • @LoneStar1776 18:20:28
  A co najdziwniejsze, nigdy mu skóry nie złupią. Bo jak wyglądają skutki aresztowań przeciętnych obywateli, można zobaczyć tutaj:
  http://rebeliantka.neon24.pl/post/127411,terroryzm-panstwowy-zobaczcie-slepcy-jak-cierpi-polak
 • @Lotna 01:13:10
  https://www.youtube.com/watch?v=gax8KV-qhHQ
 • @LoneStar1776 03:45:51
  ty faktycznie jestes karlem :>>>
 • @Czartoryski 10:05:25
  proszę sobie odszukać w necie
 • @Lotna 01:13:10
  ...wiem, kim jest Targalski, Kania, czy Stankiewicz i co to są Resortowe dzieci. Nominalnie (tak dla pospólstwa) i oni i Braun są przedstawicielami prawicy - więc trudno by Braun publicznie powiedział Gawronowi czy Stankiewicz: czego tu szukasz, wypierd...stąd. Natomiast to samo - tylko nie wprost - słyszał od nich, każdym gestem, każdym kpiącym uśmiechem, każdym przerwaniem wpół zdania...nieraz o tym później mówił.

  Co nie znaczy, że nie możesz mieć racji - wszystko to być może...jak powiedział biskup

  Nie podoba mi się apoteoza KK uprawiana przez Brauna - ale, czemu dałem kiedyś raz u Izy - ten naród stoi na krawędzi zagłady. Ocaleje, jeśli zdoła się zjednoczyć. Jest mi obojętne, pod jakim znakiem się zjednoczy - jeśli się zjednoczy. Jeśli nie zdąży, to może faktycznie nie ma czego żałować


  ....jak zwykle, niezwykle serdecznie....:)
 • @Andrzej Tokarski 11:59:51
  .
  A moze konkretne zrodlo?
 • @LoneStar1776 19:28:17
  I znowu pojawił się tu LoneStar vel zbanowany Pope Nimrod ze swoimi idiotycznymi fotomontażami, które uprzednio wystawił pod innymi artykułami. Nie mają one znaczenia w dyskusji, tylko zamącają. Ta sytuacja nagminnie się powtarza, pomimo, ze uprzednio był już trzy razy zbanowany za to samo. Prosze o permamentne usunięcie tego retarda umysłowego z naszego środowiska.
 • @Andrzej Tokarski 12:15:32
  Nigdy nie słyszałam tego typu wypowiedzi Brauna, ale jeśli to prawda, to być może to faktycznie te bachory się do niego podczepily aby dla jednych się uwiarygodnić, dla innych - go skompromitować.

  Rownież nie podoba mi się jego poddańcza postawa wobec Watykanu, a monarchia - no cóż, król także moze być marionetka sterowana przez doradców, nie ma wiec żadnej gwarancji, ze dobro Polski by było najważniejsza troska monarchy.

  Bardzo bym chciała, aby znalazł sie choć jeden mądry i sprawiedliwy, bez żadnej podwójnej agendy, ale jak do tej pory nie jestem do nikogo przekonana. Jesli mam być szczera, to Leszek Żebrowski budzi u mnie więcej zaufania.

  ...jak zwykle, równie serdecznie. :))
 • @Andrzej Tokarski 12:15:32
  -"Nie podoba mi się apoteoza KK uprawiana przez Brauna - ale, czemu dałem kiedyś raz u Izy - ten naród stoi na krawędzi zagłady. Ocaleje, jeśli zdoła się zjednoczyć. Jest mi obojętne, pod jakim znakiem się zjednoczy - jeśli się zjednoczy. Jeśli nie zdąży, to może faktycznie nie ma czego żałować"-// - Jeśli nie zjednoczy się pod Krzyżem, to marne jego widoki. "Bez Boga ani do proga" -Pan Jezus jest Królem tego świata! -SZCZĘŚĆ BOŻE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930