Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
952 posty 783 komentarze

UWAGA! Kto może, niech pomoże!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od poniedziałku 31 sierpnia od godziny 12.00 do piątku 4 września do godz. 15.00 przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ przy ulicy Terespolskiej 15A w Warszawie

rozpocznie  protest przeciwko stalinowskiemu wyrokowi wydanemu na zamówienie polityczne. To nie może być, żeby w demokratycznym państwie zamykać człowieka tylko dlatego, że jest niewygodny. Zbigniew Stonoga ma zostać osadzony w więzieniu, tylko dlatego, że ktoś z Sądu Okręgowego w Warszawie z wyroku uniewinniającego zamienił na wyrok skazujący. Bez podania nowych dowodów obciążających jest to bezprawne i karygodne! Pan Zbigniew zaryzykował całym swoim życiem, życiem rodziny, biznesem i wieloma innymi rzeczami, a my powinniśmy mu pomóc.

Potrzebna jest wreszcie w narodzie jakaś akcja solidarności, żeby to poczucie bezkarności, wyższości elit rządzących nad zwykłym człowiekiem zmienić. 


Powinno wreszcie zawrzeć!!!

 

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?ref=hl

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • BRAWO PAN STONOGA!
  Miałem i mam proces z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie i wiem co to jest być przesladowanym.
 • tam powinna być...
  Cała Polska. Gdzie teraz jest Solidarność?
 • Dlaczego przed Sądem Rejonowym?
  Czy to jest wyjaśnione na filmie, bo nie zdążyłam obejrzeć?
 • @Rebeliantka 12:06:04
  Pewnie ktoś z tego sądu dostał niezłe wynagrodzenie za sfałszowanie i zamianę wyroku uniewinniającego na skazujący. Wyrok jest pogwałceniem wszelkich procedur wynikających z polskiego prawa karnego.
 • @
  Cytat z Monitora Polskiego
  (…) Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. (…) Protokoły Mędrców Syjonu. Protokół V, § 11
  (…) Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej. Cel ten osiągamy już obecnie w ten sposób, że wszelkie nowości wydawnicze otrzymywane są przez kilka agentur, które centralizują ruch wydawniczy świata całego. Agentury te będą wówczas wyłącznymi naszymi instytucjami i będą ogłaszały tylko to, co my im wskażemy. (…) Protokoły Mędrców Syjonu. Protokół XII § 3. http://www.zbawienie.com/pms.htm
  Jutro, 31 sierpnia o godzinie 12-tej, pod Sądem Rejonowym Dla Warszawy Pragi Północ odbędzie się protest poparcia dla Zbigniewa Stonogi, „przeciwko stalinowskiemu wyrokowi wydanemu na zamówienie polityczne”. (https://www.facebook.com/events/1491320301160841). W tym momencie zgłosiły się 842 osoby, które mają zamiar tam przyjść. Jeśli dojdzie to tak masowego protestu przeciwko jawnemu bezprawiu, jakie stosowane jest wobec Zbigniewa Stonogi, to sądzę, że będzie to początek prawdziwej niekontrolowanej rewolucji, jaka przyniesie wyzwolenie Polski spod jarzma syjonistycznego okupanta.
  Celowo zacytowałem dwa fragmenty najstarszego z syjonistycznych scenariuszy ludobójstwa ludzkości – ponad 100-letniego, ale nadal realizowanego. Chociaż pojęcie „prasa” jest obecnie znacznie szersze (w XIX wieku nie przewidywano jeszcze pojawienia się internetu), to można je rozszerzyć na internet, i jak zauważymy, zalecenie z Protokołu XII nadal obowiązuje, choć jest znacznie trudniejsze do kontroli, niż prasa drukowana i inne media.
  Uważam, że Zbigniew Stonoga reprezentuje fenomen opisany w Protokole V § 11. W sposób genialny wypłynął na arenę ogólnopolską, być może stosując sztuczki populistyczne, ale trzeba przyznać skuteczne i potrzebne. Jeden człowiek stał się solą w oku tysięcy złoczyńców, którzy demolują i rabują Polskę od ponad 25 lat. Dlatego też obawiam się, że faktycznie może zostać usunięty, gdyż tak naprawdę to on jest liderem całego ruchu o nazwie Partia Stonoga.
  Tym, którzy uważają, że Stonoga jest „agentem”, że realizuje prywatę, czy też wreszcie, że się mści, radzę by się przyjrzeli własnym publikacjom czy też swoim komentarzom na temat Andrzeja Leppera, gdy jeszcze żył. Większość z tych krytyków to są zwykłe, bezrozumne świnie, które chcąc pokazać, że coś robią, podkopują działania rzeczywistym patriotom. A przecież wystarczy się przysłuchać temu jak i co mówi Zbigniew Stonoga. Nie ma żadnych argumentów na to, że reprezentuje jakieś służby czy opcje polityczne. Wali we wszystkich równo i sprawiedliwie. Co najwyżej, dokumenty które posiada mogą mu być podsuwane przez patriotów, których przecież nie brakuje i w służbach.
  Jeśli Stonodze stanie się coś złego, to ci, którzy go dzisiaj oczerniają i podważają, będziecie współwinni zbrodni. Będziecie współwinni, jak w przypadku Andrzeja Leppera, co do którego, jak tylko wróciłem do Polski w 2006 roku, wiedziałem, że jest wspaniałym, posiadającym szeroką wiedzę, patriotą. I w 2010 roku głosowałem na Prezydenta Andrzeja Leppera, tak jak teraz będę głosował na kandydatów Partii Stonoga. Nie dbam o to, że większość z tych ludzi jest niedoświadczona, że mogą się pojawić niespodzianki przejęcia niektórych z nich przez antypolską agenturę. Ważne jest zwiększenie tej fali zrywu narodowego, który reprezentuje Partia Stonoga.
  Przypomnijcie sobie co pisaliście i mówiliście o Andrzeju Lepperze przed wyborami 2010. Przypomnijcie i zastanówcie się co teraz robicie bezpodstawnie podważając działania Zbigniewa Stonogi. Nie ma żadnego argumentu na to, że Stonoga działa w interesie Izraela, Rosji, Niemiec czy też innych agresorów.
  Aby wyzbyć się wątpliwości, poradziłem się kilku osób, które mają nadzwyczajne zdolności wnikania do umysłu oraz badania ciała energetycznego. Zbigniew Stonoga jest atakowany nie tylko na poziomie fizycznym ale i astralnym. Owszem, ma ciemne plamy w przeszłości, ale obecnie cyt: „jest szczery jeśli chodzi o zwykłe ludzkie potrzeby egzystencjalne wszystkich Polaków. Jednak jest coś, co jest rozgrywkami pomiędzy dwoma grupami, ale powiedziałbym, że w obecnej sytuacji Polaków nas to nie interesuje, a raczej nie ma dla nas dużego znaczenia„.
  Stonoga rozpoczął zryw, nieprzewidziany przez syjonistyczną agenturę i wszelkie inne służby. I tak naprawdę nie jest są już teraz ważne jego osobiste poglądy czy przekonania – kula śnieżna pociągnęła lawinę. Codziennie na jego Facebooku przybywa kilka tysięcy zwolenników. Stąd też ich ta wrogość do Stonogi, stąd ta masa „hejterskich” komentarzy na jego stronie na Facebooku, stąd ten atak w komentarzach na moim blogu. Poza tym wielu z was przestało myśleć logicznie, sądzę że jest to wynik podprogowych informacji zakodowanych w mikrofalach sieci komórkowych i Wi-Fi, fluoru w wodzie, czy też ścierwomedialnej indoktrynacji którymi jesteśmy non-stop atakowani.
  Należy poprzeć ten ruch by nie został zniweczony, a pula nie jest błaha, bowiem jak w Powstaniu Styczniowym czy Listopadowym, należy się liczyć w razie klęski z tysiącami ofiar – młodych odważnych ludzi, którzy postawili na szali swoje życie by poprzeć Zbigniewa Stonogę. Może to brzmi nieco pompatycznie, ale w takich kategoriach należy tu oceniać, mamy bowiem do czynienia ze zrywem narodowym w dosłownym tego pojęcia znaczeniu.
 • Naród urobiony śpi ....
  Ponad 1500 było zgłoszeń udziału a przyszła garstka ?
  Najgorsze, że ludzi których pytam o sprawę to albo nie wiedzą albo popra pis :) , byle jeść mieli co w niewoli tak mają juz wyprane mózgi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930