Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

Oczekiwanie na "NocneWilki" przy Grobie Nieznanego Żołnierza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj w południe przed Grobem Nieznanego Żołnierza grupa patriotów oczekiwała rosyjskich motocyklistów, którzy mieli tu zatrzymać się i złożyć hołd, udając się do Berlina aby uczcić 70. rocznicę zwycięstwa Związku Radzieckiego nad

hitlerowskimi Niemcami. Nasz rząd, a raczej rząd mówiący polskim językiem, tak bał się, że biedaczyska nie będą mieli gdzie spać, że za nic w świecie nie wpuścił ich do naszego kraju.  Zamiast umacniać więź , budować przyjaźń między narodami, to wymyślają  szykany, represje, aby poróżnić  oba narody. Tak chcą politycy, jednak my nie łykamy tego wiemy co jest grane.  Pogoda była piękna, słonko grzało, kto mógł, to czekał aż do pojawienia się motocyklistów. Mnie wzywały obowiązki, ale nakręciłam krótki filmik z tego miejsca. Wieczorem poszłam na Skwer Wołyński, gdzie podobno mieli się też pojawić motocykliści. Było tam nas z 15 osób. Oprócz tego 2 samochody policyjne, samochód radia RMF FM, pani z Onetu. Mieliśmy wiadomość, że Rajd Katyński na czele z Wiktorem Węgrzynem dotarł do Grobu Nieznanego Żołnierza i tam w imieniu Rosjan złożyli hołd. Na Skwer Wołyński już nie przyjechali, może dlatego, że byli bardzo zmęczeni, a może dlatego, że nie było tego miejsca w pierwotnym planie, tak jak i Cmentarza Powązkowskiego i może był to blef, aby ludzi rozbić w kilka miejsc . Dobrze, że rajd wykonał to co zamierzał. Jutro jest też dzień i można znów przekraczać granice, aż do skutku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skwer Wołyński
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Rajd Katyński na czele z Panem Wiktorem Węgrzynem składa hołd przy Gronie Nieznanego Żołnierza (film pana Lawiny) w imieniu rosyjskich motocyklistów

  https://www.youtube.com/watch?v=o7rauHCHMoM

  Podsumowanie przez Sławomira Zakrzewskiego

  https://www.youtube.com/watch?v=7q7U2h4-HcI
 • Ewinia
  Jesteś warta każdych pieniędzy...

  Super reportaż!
 • PS
  Ewiniu,
  Znamy się już trochę i myślę, że mogę zadać Ci to pytanie:
  A kto się boi tych "wilków" skoro polscy patrioci chcą ich nawet eskortować na swoich maszynach.

  Teraz okazuje się nawet, że jak złożyli wieniec w Katyniu to, jak twierdzi ściera medialna Sakiewicza to jest "imperialistyczna prowokacja".
  Mi to zalatuje czosnkiem na kilometr.

  Pozdrawiam uprzejmie :)
  Jarek
 • Jedno drobne sprostowanie
  Z tekstu wynika, iż to Związek Radziecki sam udusił piekłoszczyka Hitlera, co jest oczywistą nieprawdą. Taki sam wkład ( o ile nie większy) miały Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, jako sojusznicy Związku Radzieckiego. Bez pomocy płynącej z USA, Związek Radziecki nie wytrzymałby naporu III Rzeszy, a bynajmniej Armia Czerwona nie zdołałaby dojść do Berlina. Trzymajmy się faktów.
 • @pacyna 04:44:15
  Nie bede wdawal sie szczegoly co do wkladu USA I GB I kto tylki uratowal tym ostatnim.ZaPoznaj sie z opinia Normana Davisa kto I jaki wklad wniosl w obalenie Niemcow to jezeli jestes osoba otwarta na argument to z pewnoscia zmienisz zdanie.
 • @
  Podczas oczekiwania na motocyklistów na Skwerze Wołyńskim, pani z Onetu przeprowadziła kilka wywiadów, oto jej reportaż

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nocne-wilki-nie-zostaly-wpuszczone-do-polski-to-hanba/1s4psm
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:54:40
  Witaj Jarku ! to wspaniale że znowu TU jesteś !!! Jest nadzieja, że wróci utracona równowaga.

  Znając Ewinię to ona nie popuści i każdą patriotyczną akcję, każdy gest utrwali dla potomnych. Warto zaufać naszej wspaniałej " Leśnej " koleżance - blogerce _ Ewini i wyposażyć ją w legitymację reporterki NE, przyda się wnikliwe oko naszej Ewinii.

  Serdecznie pozdrawiam !
 • @ewinia 01:22:33
  Wielkie dzięki .
  Pozdrawiam serdecznie
 • @pacyna 04:44:15
  I tak jeden Żyd finansował wszystkich: Hitlera, Stalina i Roosevelta.
 • @Herkules 05:23:37
  Herkulesie, gdyby nie pomoc materialna dla Sowietów, to niestety, ale wojna dla ZSRR zakończyłaby się zupełnie inaczej. Z resztą, mi nie chodziło o to, by przytaczać bilans zysków i strat, a jedynie wskazać, iż Sowiety nie pokonały w pojedynkę III Rzeszy.
 • @
  Wiktor Węgrzyn w wywiadzie dla mediów 27.04.2015

  https://www.youtube.com/watch?v=fjhKX0XACVU
 • @ewinia 21:22:15
  Bardzo dziękujemy Pani za filmy z tego wydarzenia. Im więcej takich produkcji, tym większa liczba Polaków świadomych, czym była II wojna światowa i jakie były plany Hitlera wobec naszego narodu.
 • @nocny gryzoń 23:06:56
  " Jak ktoś ich wysyła do roboty to nie chcą 'pracować dla żydów' i kwitują to 'szalom'. "
  Szczególnie że ten KTOŚ sam w tym momencie był w pracy i na piwo zarobił.

  Tyle wolnego miejsca i ten starszy pan mógł założyć własną grupę powitalną zamiast czepiać się i siać ferment. Może znalazłby trochę cienia a tak... gorąca głowa i tyle niepotrzebnych słów.

  "Fajnie , ze jest reportaż " widać wyraźnie kto jest kto i jak Polacy ze sobą rozmawiają. Smutne.
  Serdecznie pozdrawiam !
 • @ewinia 01:22:33 - BARDZO DOBRZE, ŻE TAM BYLIŚCI I FILMOWALIŚCIE
  Brawo Pan Prezes Lawina!
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30