Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Protest przeciwko Ustawie GMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

10 stycznia, pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, zebrali się uczestnicy protestu przeciw ZNOWELIZOWANEJ USTAWIE o ORGANIZMACH GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYCH GMO, która w pośpiechu została przepchnięta przez Sejm i Senat.

Głos zabrali przeciwnicy upraw transgenicznych m.in. Kacper Rebel – Pospolite Ruszenie,  Paweł Połaniecki – Koalicja Wolna od GMO, Anna Szmelcer -  Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO, Lena Huppert – Fundacja Wspierania Rozwoju kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego, Faustyna Guzowska – Prowadzi Instytut Zdrowia Naturalnego, Marcin Janosik – Fundacja Przebudzenie, Sławomir Zakrzewski - Ruch Suwerenność  Narodu Polskiego.

Zaproszono wszystkich, którzy nie chcą zgodzić się na GMO. Miedzy innymi byli też Obrońcy Krzyża z krzyżem i flagą, co niektórym uczestnikom protestu bardzo się nie spodobało i chcieli ich stamtąd wyrzucić. Jeden z nich usilnie próbował zasłonić krzyż trzymany przez pana Janusza Zielińskiego, który stał spokojnie i nikomu nie przeszkadzał. Chyba też ma prawo uczestniczenia w proteście. To się nazywa demokracja i tolerancja polskiego społeczeństwa. 


  

 
 


 


 


  
 

KOMENTARZE

 • Żywność rzeczą najwyższej wagi.
  Nie tylko trzeba z GMO walczyć ale podjąć odpowiednie działania aby nasza przyroda i żywność nie została przez obce wpływy i pomysły zdegradowana.
  Należy jak najszybciej podjąć działania na celu stworzenia Składu Nasion
  Przyrody Rzeczypospolitej. Tam właśnie powinny być hermetycznie składowane wszystkie próbki i nasiona przyrody Polskiej aby w razie draki można było ja odtworzyć. Niezbędny byłby dział Przyrody Użytecznej czyli związanej z żywnością a odmiany te zadeklarowane w prawie Konstytucji jako dobro narodowe mające pierwszeństwo w uprawie oraz po wsze czasy bezwzględną i bezpłatną (patenty) przynależność oraz dostępność dla narodu polskiego.
  To są priorytety na dzisiaj.

  ps; Miejsce takie kosztowało by na pewno mniej niż muzeum żydów polskich.
 • kwestie zdrowotne
  To nieprawda że naukowcy nie mają świadomości zagrożenia GMO, problem w tym, że najgłośniejszy są naukowcy-akwizytorzy opłacani przez pazerne, ludobójcze koncerny ich 'córki' i rządy jak prof-akwizytor Tomasz Twardowski wraz z małżonką kierujący zakładem chemi bioorganicznej chyba w Poznaniu należącej do Polskiej Akademi Nauk (o zgrozo!). Najgłośniejsi są oprócz tego dziennikarze w tym oczywiście lobbującej za GMO wyborczej ("awantura o szczury", czy jakoś tak) świat naukowy ma albo alergię na ten temat i szybko chowa głowę w piasek swojej wąskiej naukowej dziedziny, ale popatrzmy na prace naukowe żywieniowców i dietetyków, o roli selenu, miedzi, manganu, to już bardziej subtelne działanie niż żelazo, wapń i magnez; DHA, EPA, CLA, glutation, l-karnityna, kreatyna, tauryna, inozytol, glukuronolakton, resweratrol, beta-glukan, l-arginina, cytrulina, BCAA, likopen, luteina, kwas liponowy, diosmina, amygdalina, ginsenozydy, kwas rozmarynowy, kwercetyna, flawonoidy, antocjany, terpeny, polifenole, taniny i wiele wiele innych, to już nie oklepana wiedza że 'wit. D pomaga budować kości', nauka staje się coraz wrażliwsza, naprawde obecna wiedza żywieniowa potrafi przedłużyć i podnieść standard życia, tylko po co te wszystkie badania prace skoro ludzkość zaczyna być traktowana jako bydło a żywność jak pasze do zapchania bydłu układu pokarmowego, dać troche kcal żeby wyrobiło swoją robotę i szybciutko się zawinęło z tego świata, by nowe młode bydło było w pelni sił wyrobić swoją robotę dopóki nie osłabnie
  ponad 300 pestycydów działających na układ nerwowy, układ krążenia, układ oddechowy, układ rozrodczy
  depresje, alzheimer, parkinson, nerwice
  zawały, wylewy, udary
  astma, alergie
  bezpłodność, patologiczne płody
  naukowcy "nie wiedzą" jakie są tego przyczyny
  A teraz jeszcze GMO modyfikacje WBREW naturze, zgodne z nią można osiągnąć za pomocą znanej od setek lat sprawdzonej metody krzyżówek botanicznych albo zoologicznych. Krzyżówki a GMO to są dwie różne rzeczy często podawane dla zmyłki przez profesorów-akwizytorów i powtarzane przez oszolomów którym wydaje się że są mądrzy
 • @WandalVeni 21:37:59
  te oszołomy to małpy z brzytwą która dostają od profesorów-akwizytorow i dziennikarzy GW
  rola dziennikarzy jest ofensywna żeby ogłaszać mianem szaleńców naukowców którzy odważą się podważyć 'słuszność' GMO
  Jeszcze są oczywiście kwestie ekologii, gospodarki, przemysłu rolnego, geopolityki czy nawet kwestie wolości osobistej (patenty, POLICJA NASIENNA MONSANTO !!! rolnik za uprawianie zboża może iść do więzienia a co gorsza -co lepsze dla globalistów - na poczet grzywny odbierane jest całe gospodarstwo - pańszcztzna XXI w.)
 • @WandalVeni 21:46:45
  decyduje wykrycie genu zastrzeżonego patentem w próbce z upraw
 • @WandalVeni 21:37:59
  a zapomniałem o nowotworach chyba za dużo ditiokarbaminianów miałem w obiedzie
 • @WandalVeni 21:37:59
  "Krzyżówki a GMO to są dwie różne rzeczy często podawane dla zmyłki przez profesorów-akwizytorów..."

  To prawda, łatwo ludziom pomieszać w głowie. Na przykład piękne pomidorki "indigo" przypominające w smaku przypieczone na patelni masełko stworzone z krzyżówki bułgarskiej i amerykańskiej w ~1960 roku. Nazywane jest od niedawna także niebieskimi pomidorami. Jednak tak samo do niebieskich zaliczane są podobnego ubarwienia pomidory GMO stworzone w Anglii z tą różnicą iż po posadzeniu takiego pomidorka Indigo po przekrojeniu ukaże się w środku normalny czerwony kolor a GMO tak jak skórka na zewnątrz, w środku tak samo będą niebieskie
  w odcieniu brązowo zielonym.
 • Walczmy o nasiennictwo!
  Dla mie rolnika niezmiernie istotne jest by zachowano centrale nasienne które by gwarantowały nasze nie modyfikowane nasiona.Na naszym rynku jest już niestety firma Cargill która reprezentuje światowego potentanta nasiennictwa Mosanto.
  Zastanawia mię też takie bezstarostne wprowadzanie na rynki różnych niby egzotycznych nasion które są niezmiernie inwazyjne.Wiem ile dzisiaj robi nam problem wytępienia kiedyś sprowadzonego barszczu sosnowskiego.
  Niewiem też czyja to zasługa ,niespotykana inwazja ślimaków która właściwie eliminuje dzisiaj przydomową uprawę jarzyn.
 • @
  Smutna sprawa jeżeli tak ważny temat jest nie popularny, także na Neonie.
  Jest to przecież walka z korporacjami które manipulują naszym życiem.
 • @Stara Baba 19:22:25
  Smutne jest i to, że w tej tak ważnej sprawie jest tyle różnych grup, stowarzyszeń, inicjatyw społecznych, i brak wspólnych działań . Powinno powstać porozumienie - jeden front do obrony naszego życia . Wielkie korporacje nie czują presji społecznej, taki rozdrobniony przeciwnik nie stanowi żadnej siły. Ta akcja powinna być cyklicznie powtarzana, stały dzień, stała godzina, np. 10 każdego miesiąca godz. np. 17. (przed marszem GP )

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Stara Baba 18:36:32
  Portale tego rozmiaru, tak jak i większe organizacje patriotyczne, był, są i zawsze będą, odgórnie kontrolowane i sterowane przez SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA.

  Decydenci zlikwidowali możliwość GRAFICZNEGO przekazu informacji, ponieważ, jedno zdjęcie obala wszystkie te ich 24 tomowe ENCYKLOPEDIE propagandy, półprawd i fałszów, wypisywanych tu przez dyżurnych agentów.

  Wymknęło im się sterowanie nastrojami i monopol na fakty z pod kontroli, więc zaostrzyli drastycznie cenzurę, Co było z góry do przewidzenia.

  „Niezależne” portale są od, promowania „NIEZALEŻNYCH” KANDYDATÓW, którzy w przyszłości mają służyć sterowaniem Polaków.

  NEON-24, to miejsce do kontrolowania i badania nastrojów społeczeństwa.

  To jest też, agenturalny, wentyl emocji dla opozycji.

  Trzeba pokonywać przeszkody i dalej robić swoje gdzie się da.

  Wykorzystujmy te możliwości, na jakie pozwala nam państwo policyjne i AGENCI od PROPAGANDY.
 • @chabor 20:32:17
  To dobry pomysł, prowadzącemu też zależało na tym, aby to nie była jednorazowa akcja.
 • @chabor 20:32:17
  Najlepiej codziennie niech pikietują ;)

  Albo dołączyć się do miesięcznic PiSowskich ? ;)

  Chyba, że weźmiecie towarzysze i się wkurzycie i napasiecie do bólu to bydło z Wiejskiej daniami z GMO i puścicie ich wolno gdy będą świecić jak latarki ;)


  Jednak znając życie to wiem, że nic nie zrobicie, bo większość z was to egoiści albo agenci niezdolni do działań na rzecz Dobra Wspólnego.

  Skoro takich heretyków jak komuchy i liberałowie dopuszczacie do władzy i nie jesteście nawet bronić własnej Wiary to Bóg Wam w niczym nie pobłogosławi.

  JEZUS POWIEDZIAŁ BEZE MNIE NIC NIE ZROBICIE!!!!

  NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930