Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

11.11.2014 Razem dla Niepodległej przy pomniku R. Dmowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minimarszek na czele z prezydentem Bronisławem Komorowskim zatrzymał się przy pomniku Dmowskiego, aby złożyć wieniec. Najpierw szły grupy rekonstrukcyjne w mundurach różnych powstań i wojen m.in. żołnierzy powstania listopadowego, styczniowego,

wielkopolskiego i warszawskiego, z I i II wojny światowej. Byli to wyłącznie żołnierze piechoty w liczbie około 200 osób. Jan Olbrychski profanował postać Marszałka Józefa Piłsudskiego, siedział w limuzynie wypożyczonej z muzeum, a zadowolone polactwo biło mu brawo. Po przejściu grup rekonstrukcyjnych baaaardzo długo czekano na pojawienie się kotylionowej władzy na czele z prezydentem. W tle leciała muzyka w niczym nie przypominająca, że jest to święto narodowe. Flag było jak na lekarstwo. Najwięcej było rodzin z małymi dziećmi, bo gdzieś przecież trzeba im pokazać jak wyglądało kiedyś wojsko. Po złożeniu wieńca, Bronisław Komorowski wraz z Hanną Gronkiewicz-Waltz złożyli deklarację budowy pomnika Wojciecha Korfantego. Następnie masa urzędników i ochroniarzy ruszyła dalej. Teraz ten minimarsik obwołuje się „wydarzeniem patriotycznym”, a kilkudziesięciotysięczny Marsz Niepodległości – zadymiarską imprezą dla oszołomów.


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
'
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Na razie jest tylko notka i filmik, zdjęcia z jakiś przyczyn nie chcą się za nic w świecie wkleić. Jeśli tylko uda się te trudności przezwyciężyć, to dokleję. Ciekawe, czy oprócz mnie jeszcze ktoś ma taki problem?
 • BRAWO EWINIA!
  Bardzo dobry materiał. Dużo w nim zawarłaś. Szkoda, że nie sfilmowałaś naszego bannera "UKŁAD Z DOROTHEENSTRASSE PAMIĘTAMY", który miałaś za plecami. Trzeba było również podejść do ludzi trzymających transparent z krucjatą różańcową no i zagadać z Zakrzewskim, który byl z ludźmi trzymajacymi hasło "NIE DLA WOJNY Z ROSJĄ". Nie umiesz jeszcze poruszać się po terenie z włączoną kamerą, zwracać się do ludzi, ani robić panoramy 360-stopniowej. To nic, nauczysz się i będzie dobrze.
  O, tutaj masz dobrze pokazane jak można operować kamerą i się poruszać z rozmówcami w plenerze;
  https://www.youtube.com/watch?v=PDy0_pTXRsI
 • @Eugeniusz Sendecki 15:07:02
  Nasza koleżanka ma bardzo bogaty materiał zdjęciowy i filmy ale skarży się że ma kłopoty z umieszczeniem na NEonie, może ktoś mógłby pomóc ???

  Serdecznie pozdrawiam
 • @chabor 15:46:30 - PO PROSTU NIECH UMIEŚCI NA YOUTUBE
  Ale - co? Cytaty nie wchodzą?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:38:34
  Ewinia jest blogerką NEeonu a nie YOUTUBE, nadal są blokowane zdjęcia , poprzednie notki naszej koleżanki były kompletne - filmy i zdjęcia razem. Jakaś niemoc czy co ? To są naprawdę piękne zdjęcia dziewcząt i chłopców w radosnym dniu 11 listopada.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @chabor 08:29:22 - RZECZYWIŚCIE JEST PROBLEM
  Rozmawiałem z Ewinią. Zrobiła super film jak przemawia Zakrzewski i jak wnosimy Krzyż na Plac po odejściu marszu prezydenckiego.
  Jest jakiś techniczny problem z umieszczeniem fotografii. Znaczy - Zły Duch nas prześladuje. Chce aby Polacy się nie dowiedzieli prawdy.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:11:27
  Dziękuję za wsparcie naszej koleżanki.
  Pogońmy złego ducha !
  Może informatycy NEonu " coś " nowego wygrzebali ?

  Proszę odwiedzać Ewinia1 na YOTUBE tam są filmy do obejrzenia.

  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031