Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

10.03.2014 LAS SMOLEŃSKI - Apel Pamięci. Fotoreportaż

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzy lata i jedenaście miesięcy minęło od tragedii Smoleńskiej. Apel rozpoczęto od modlitwy, następnie Carcajou z LASU SMOLEŃSKIEGO odczytał Apel Pamięci, na końcu apelu odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego.

 

 

   Apel Pamięci czyta carcajou
 
 
Zaproszenie na projekcje filmu "Zatruta Krew Bratnia"
 
 
Po Apelu Pamięci odsłuchiwano recytację autora-poety Kazimierza-Józefa Węgrzyna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Po froncie jedności narodowenj we wsparciu naszości wojny z Irakiem popisowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym hakiem
  którego nie zakończyła katastrofa nawet wawelskiej damy dla kopulacji in vitro laskawej mamy eurofront jedności z posowieckimi oligarchami i majdanowymi hajdamakami banderowskimi i nawet palikoterią w kulcie genderowskiej ewolucji do soliterii ale na razie nie z ofiarami. banderowskiego ludobojstwa
 • ewinia
  Wielkie dzięki za wspaniałą fotorelację. Brakuje białoczerwonych znaków pamięci - znak rozpoznawczy akcji Las Smoleński, muszą wystarczyć białoczerwone serca jako oprawa Apelu Pamięci. Do zobaczenia za miesiąc ? czy dane nam będzie przeprowadzić Apel w kolejną rocznicę ?
 • ---- dajcie już spokój
  --zażydził WSZYSTKO co można było !! -żaden Polak i patriota -cwane lisy i nic !! ponadto dwaj bracia K
 • @ Ewinia
  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @ninanonimowa 22:13:32
  Daj spokój,
  Jak Apel to Apel, nikogo nie wyróżniamy, odczytanie 96 nazwisk Delegatów i to wszystko, ich niewyjaśniona śmierć była i jest ciosem zadanym nam Polakom. Czy mamy o tym zapomnieć ? bo tak nam każą ?
  Serdecznie pozdrawiam
 • @chabor 08:58:47
  ----WIEM !! że jesteście PATRIOTAMI - BOŻE kto z nas nie jest !! -szkopuł w tym !!! -że scenariusze ! KIEDY MAMY PŁAKAĆ ! MODLIĆ się ! PROTESTOWAĆ itd !! --piszą nam CYNICZNI !! ZIMNI !! z TYSIĄC letnim wyprzedzającym planem ---KOCZOWNICY !!!!!!!!!! MY mamy inną konstrukcję psychiczną --musimy polec !----albo złamiemy SZABLON !!
 • @ninanonimowa 22:09:22
  Robimy to z czystego ludzkiego odruchu. Naszą pamięcią wspieramy Rodziny które utraciły bliskich. Mówimy warszawiakom i całej Polsce że pamiętamy i nie zapomnimy. Dowodem na to że nasza akcja doskwiera jest zamilczanie jej przez media wszelkiej maści, mimo iż odbyły się 43 Apele Pamięci i zgromadziły wielu uczestników.
  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31