Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

10.11.2013 LAS SMOLEŃSKI. Fotoreportaż

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grudniowy LAS SMOLEŃSKI będzie ostatnim, w którym zostaną puszczone "znaki pamięci" (balony). Są one niewątpliwie wizytówką Lasu, ale cóż zrobić kiedy skończyły się pieniądze na ich zakup. Nadal jednak

 nasza pamięć o ofiarach nie zgasła. Chociaż zostało nas parę wytrwałych osób, bez względu na wszystko,  czujemy, ze musimy o nich przypominać i pielęgnować tą pamięć. Tylko tu co miesiąc odczytywany jest Apel pamięci z wszystkimi nazwiskami ofiar. Przychodzą co miesiąc osoby, które na nas czekają i ich tez nie możemy zawieźć. Apele i wspomnienia bedą dalej odczytywane. Listopadowy LAS SMOLEŃSKI poświęcony był wspomnieniu o generale dywizji Wojska Polskiego Włodzimierzu Potasińskim, od sierpnia 2007 do kwietnia 2010 dowódcą Wojsk Specjalnych. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w LESIE SMOLEŃSKIM. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @Nathanel 03:25:09
  Tak się już przyjęło, że wszystko co dotyczy sprawy "Smoleńskiej" jest przypisane do jedynie słusznej partii PIS, więc po co się mają wysilać, Las Smoleński uwiera bo przypomina wszystkich !!! Marsz Pamięci organizowany przez PIS powstał parę miesięcy po zaistnieniu w przestrzeni publicznej Lasu Smoleńskiego. Pozostawieni samym sobie Obrońcy Krzyża zostali objęci ochroną i mają wielkie wsparcie ze strony akcji Las Smoleński. Proszę zapytać Obrońców Krzyża w czym pomógł im PIS, gdy nadchodzą Kluby GP i marsz organizowany prze PIS ci Dzielni Ludzie zostają spychani przez członków PIS-u na plan dalszy, muszą się prawie ewakuować , nikt im nie wyraża wdzięczności za codzienne trwanie bez względu na porę roku i pogodę, za pielęgnowanie pamięci i modlitwę w tym miejscu. To są prawdziwi Polacy. Wiemy że nie możemy ich zawieźć.
 • Jest "już" filmik z listopada...
  https://www.youtube.com/watch?v=X3NX2Kxav9M
 • jedyna akcja
  którą popieram,
  niestety, nie bywam, jak to prowincjusz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31