Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

11.11.2013 Marsz z udziałem Prezydenta Bronisława Komorowskiego "Razem dla Niepodległej". Fotoreportaż

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawa byłam jacy "dyżurni" idą w marszu "Razem dla Niepodległej". Na ul. Nowy Świat było dużo rodzin z dziećmi, bo gdzie można im pokazać nasze wojsko w pięknych strojach, ułanów na koniach, grupy rekonstrukcyjne. Mało jest na to okazji. Przy

 pomniku Romana Dmowskiego została niewielka grupa. Na końcu marszu wytrwali mieli być poczęstowani grochówką i źurkiem, więc pomaszerowali dalej, a para prezydencka dotarła do swojego miejsca zamieszkania, czyli Belwederu. Na filmiku widać kto robił za "tłum".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wieniec po prawej stronie od PiS, po lewej od Prezydenta Bronisława Komorowskiego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Wszyscy.
  Główne media w Polsce żyją w symbiozie z rządzącą mafią więc produkują to co władzy się podoba. Inaczej nie dostaną reklam rządowych. Autorytety naukowe też muszą być lojalne wobec europejsów i PO, bo inaczej premier wyśle na uczelnie minister Kudrycką, która zarządzi PO której stronie jest racja. Ponieważ europejsy posiadają swych agentów wpływu również w USA więc nieprzyjemności mogą spotkać naszych polonijnych naukowców. Pan Chris Cieszewski może nie pamiętać ze względu na swój wiek, ale już w latach 60-tych i 70-tych kanały "kształtowania" złych opinii o Polsce dały się zauważyć. Przodowały w tym te same środowiska żydokomuny i UB-cji. Dziś główne media są w ich rękach i bronią mafijnych interesów reżimu. Polskę sprzedano za bezcen i tonie dziś w długach. Ktoś musiał brać prowizję za to co zrobiono. Rozkład państwa stale się POgłębia. Nam wmawiają że odnieśliśmy sukces i zmuszają dziękować jego tfu!rcom.
 • Na niebie ukazał się ORZEŁ BIAŁY
  Proszę dobrze przyjżeć się dziesiątemu zdjęciu a zobaczycie w prawym górnym rogu sylwetkę ORŁA BIAŁEGO z oderwaną głową z dziobem rozchylonym jakby krzyczał w rozpaczy.Już mi się zdarzyło w Nowym Yorku widzieć ułożoną z obłoków postać Chrystusa Pana,nie byłem wtedy sam i osoba której wskazałem to zjawiskowe ułozenie na niebie obłoków ,potwierdziła że widzi to samo.Wierzę że Polska będzie wolna i niepodległa ,PAN BÓG NAS NIE OPÓŚCIŁ.Stefan Michał Dembowski Stowarzyszeniedemokracja USA New York - Polska www.stowarzyszeniedemokracjausa.com http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM
 • czy na pewno złożył wieniec pod pomnikiem Piłsudskiego
  czy tak jak rok temu w sierpniu w święto Wojska Polskiego totalnie go olał i zostawił zażenowanych żołnierzy z wieńcem, który się potem sam złożył?

  http://www.youtube.com/watch?v=EP72BLlanqc
 • @amadeusz2006 17:26:34
  po zmianie miniaturki na filmiku, teraz faktycznie można dopatrzyć się na niej orła białego
 • @ewinia 19:02:47
  Tytuły w dzisiejszych dziennikach:
  Dziennik TRYBUNA - "Krajobraz po marszu - Ekscesy narodowców podczas Marszu Niepodległości nie mogą pozostać bez konsekwencji"

  Dziennik Fakt - "Odwet w Moskwie Atak na polską ambasadę"

  Rzeczpospolita - " Odwetowy atak w Moskwie"

  Super expres - " To rzecznik ONR podpalił ambasadę rosyjską"
  zał. zdjęcie z podpisem : "płonąca budka strażnicza pod rosyjską ambasadą" inne zdjęcie z podpisem " imperium kontratakuje.....wczoraj zakapturzeni rosyjscy nacjonaliści obrzucili petardami siedzibę polskiej ambasady w Moskwie....."

  Z tych dziennikarskich relacji wynika, że nasza ambasada to twierdza nie do zdobycia ! nawet tych dziewięć petard nie dało rady ! a tu proszę - wystarczy " rzecznik ONR podpalił ambasadę rosyjską" . Z tej relacji wynika , że ambasada rosyjska to budka strażnicza ? Czy to świadczy o potędze imperium?
  Pozdrawiam
 • Autorko
  Możesz podać ile tam było tych ludzi na marszu? bo teraz podają, że 16 tys. Pzdr!
 • @Kula Lis 62 11:24:52
  Chyba, że liczyli gdy chodzili w koło?
 • @Kula Lis 62 11:24:52
  Jak widać na filmiku, od czerwonego autobusu z reporterami, do końca marszu jest niewielka odległość. Wszyscy idący z jednakowymi flagami na końcu, to "dyżurni", młode dziewczyny i chłopcy w wojskowych strojach, panowie w mundurach chyba straży miejskiej itp. Jak na moje oko, na tym ostatnim odcinku może było do 500 osób. Na Nowym Świecie mogło być trochę więcej gapiów, ale nie sadzę żeby byli uczestnikami tego marszu. Nie uwierzę w 16 tys. Oczywiście zawsze mocno sobie frekwencję zawyżają. Pzdr!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829