Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1203 posty 950 komentarzy

Moje komentarze

 • LS
  Od soboty umiem umieszczać filmy na You Tube, więc szybko umieściłam dwa filmiki jeszcze z marcowego LASU SMOLEŃSKIEGO. Przypomnijmy sobie jak „znaki pamięci” wirowały po dziedzińcu pałacu.

  http://www.youtube.com/watch?v=5ppYW2HmxZE&context=C4adadf7ADvjVQa1PpcFO8lByotcPmW5KgT_qoIe16fvTNhgJ4oQ0=

  http://www.youtube.com/watch?v=s68K3AnerTY&context=C4bb04dbADvjVQa1PpcFO8lByotcPmW7KqxbU46NRspjHBFOox0JY=
  II ROCZNICA: LAS SMOLEŃSKI - zgłaszamy propozycje nazw, inne informacje oraz bonus
 • TATARKO
  Często czytam Twoje wiersze. Gratuluję talentu.

  (ps. zajrzyj na stronę ostatniego LASU SMOLEŃSKIEGO, na końcu komentarzy dodałam dwa filmiki wirujących balonów po dziedzińcu Pałacu)

  http://carcajou.nowyekran.pl/post/57069,las-smolenski-niezlomni-czekaja-na-prawde-video
  Dzień gniewu i co dalej?
 • Car Każu I
  Galeria z Carem Każu I, jest świetna! Dawno tak się nie uśmiałam. Nasz Car, Prezydent, Król ma wieczne poczucie humoru, za co go lubimy i cenimy. Zgorzkniałość mu nie grozi, o nie. Życzę powodzenia i dalszych awansów!
  Chciałem się dziś ogłosić Carem ... Każu I
 • LS
  http://www.youtube.com/watch?v=s68K3AnerTY&feature=youtu.be
  LAS SMOLEŃSKI - NIEZŁOMNI CZEKAJĄ NA PRAWDĘ (video)
 • LS
  http://www.youtube.com/watch?v=5ppYW2HmxZE&list=UUb6Qs3PMgpN9Qh-kwIF3Duw&feature=plpp&context=C444dd36FDvjVQa1PpcFO8lByotcPmW5KgT_qoIe16fvTNhgJ4oQ0=
  LAS SMOLEŃSKI - NIEZŁOMNI CZEKAJĄ NA PRAWDĘ (video)
 • to była detonacja środków nuklearnych na dnie Oceanu
  Witam Państwa,
  Nazywam sie Benjamin Fulford. Jestem rzecznikiem grupy, znanej jako White Dragon Society. Jesteśmy międzynarodowa grupą złożoną z finansistów, wojska, ludzi pracujących w agencjach wywiadowczych i tajnych organizacji, jak również dziennikarzy i zwykłych obywateli, którzy są oburzeni i z obrzydzeniem odnoszą się do nigdy nie konczących się wojen wywoływanych przez kompleks przemysłowo militarny. CI ludzie trwonią ok. 90% finansowych zasobów ludzkości w celu rabowania ropy, rabowania suwerennych narodów i powodowania mayhem.
  Postanowiliśmy, że musimy powstrzymac tych ludzi. Jeśli moglibyśmy wykorzystać zasoby regularnie grabione ludzkości przez ten przemysłowo militarny kompleks i użyć je do celów pokojowych, to mogłibyśmy zlikwidować ubóstwo i powstrzymać niszczenie naszego naturalnego środowiska, w którym żyjemy w przeciągu miesięcy. Poprzez udostępnienie technologii, które ta garstka ludzi ukryła dla siebie i ich tajnych grup, moglibyśmy również dokonać postępu, jakiego jeszcze nie widzieliśmy do tej pory. A w tym technologii darmowej energii, która umożliwia tworzenie energii prawie bez żadnych kosztów. To by umożliwiło mieszkańcom całej ziemi żyć w
  niewyobrażalnym bogactwie. Od niedawna zaczęliśmy ograniczać finanse dla kompleksu militarnego USA. Powiedzieliśmy im, że nie możecie już tak dalej pożyczać na swoje zbrodnicze cele. Przyszedł czas na przekucie mieczy na lemiesze. Powiedzieliśmy im, że dostaną pieniądze na stworzenie miejsc pracy, tak, żeby wszyscy mieli pracę. Podobnie z przemysłem naftowym- wyeliminujemy go stopniowo, tak, żeby nikt na tym nie stracił. Poprzez uwolnienie technologii darmowej energii możemy zamienić Kanadę w tropikalny raj. Będziemy mogli wielokrotnie zwiększyć ilość ryb w oceanach. Dzięki tej technologii moglibyśmy stworzyć warunki do życia na innych planetach. Musimy wyzwolić się spod kontroli tej starożytnej kabały. To jest grupa ludzi, którzy ośmieszali swych przeciwników, stosowali mord i korupcję, wzniecali wojny w celu kontrolowania ludzkości. Ponieważ zaczyna im brakować środków, stają się bardzo niebezpieczni. Zagrozili wywołaniem trzęsienia ziemi w Japonii w obliczu grożącego im bankructwa. Zagrozili, że jeśli nie dostaną pieniędzy, to zatopią Japonię. Jednostki marynarki wojennej USA stacjonujące u płn.- wsch. wybrzeży Japonii dokonały detonacji ładunków nuklearnych na dnie oceanu w celu wywołania trzęsienia ziemi, tsunami i zniszczenia. Oprócz tego dokonali sabotażu w różnych japońskich elektrowniach nuklearnych aby pokryć promieniowanie pochodzące od tych ładunków.
  Członkowie tej grupy to różne organizacje, w tym Bilderberg, CFR i różne grupy rycerskie. Najwyżej postawieni wśród nich to grupa George'a Busha Snr, Henry Kissinger, David Rockefeller, J. Rockefeller, papież, Prince Charles,...Jest dużo więcej członków tej grupy.
  Wiemy kim są i gdzie ich szukać. Mamy poparcie dużej grupy związanej z wywiadem, w tym azjatyckich tajnych towarzystw, Triads i Nayakuza (?), CIA, NASA, Pentagon, brytyjskie MI6, KGB, FSE, członków japońskiego establiszmentu. Rośniemy z dnia na dzień na sile i nie pozwolimy tym kryminalistom dalej działać bezkarnie. Jeśli napadają na kraje , jak np. Iraq i mordują milion niewinnych ludzi i kradną ich ropę, to są to zbrodniarze i powinni być osądzeni przez sąd. To więcej nie może być dopuszczalne. Daliśmy im termin i wiedzą, że jesteśmy zdeterminowani. Znajdziemy ich i zostaną aresztowani. Ich jedynym ratunkiem jest dobrowolne stawienie się przed komisją zawieszenia broni i pojednania, tak, jak jest to praktykowane w państwach Afryki. Tylko w ten sposób mogą ocalić swą skórę. Ta oferta nie będzie więcej powtórzona. Chcemy pokoju, chcemy zlikwidować głód, chcemy zaprzestać niszczenia naturalnego środowiska i żądamy postępu, który został nam skradziony, abyśmy mogli się cieszyć życiem, jakie nam się należy.
  Tsunami w Fukushimie musiało być sztucznie wywołane
 • szkoda gadać
  Te fajerwerki z całą imprezą, kosztowały nas podatników 250 tysięcy! To się nazywa oszczędzanie na wszystkim, a tylko 2/3 mostu oddano do użytku po dwunastu latach budowy .
  Uroczyste otwarcie mostu Północnego - wideo, update
 • LAS SMOLEŃSKI
  Żaden wcześniej napisany scenariusz, nie byłby tak dobry i zaskakujący, jak ten, który układa samo życie. Kto by przewidział spotkanie Lasu Smoleńskiego z jedynym wojskowym kapelanem Józefem Greckim, któremu życie napisało scenariusz poprowadzenia mszy w Katyniu, w tą tragiczną sobotę 10.04.2010r. To jego przywitanie Lasu Smoleńskiego, a potem uczestnictwo w apelu, jest niesamowite. Bardzo silny wiatr i deszcz, nie pozwoliły „znakom pamięci” odlecieć , zawróciły i wirowały po całym dziedzińcu przed Pałacem. To też zdarzyło się po raz pierwszy.
  Carcinka znów zmontowała film, który wzrusza i nie wyobrażamy sobie, żeby nie uczestniczyć każdego 10-go dnia miesiąca w Lesie Smoleńskim.
  LAS SMOLEŃSKI - NIEZŁOMNI CZEKAJĄ NA PRAWDĘ (video)
 • MÓJ GŁOS
  carcajou
  Wybory Prezydenckie w RzBiK: II-ej tury nie będzie.
 • Mój głos
  LAS SMOLEŃSKI - NIEZŁOMNI CZEKAJĄ NA PRAWDĘ
  10.03.12 LAS SMOLEŃSKI - głosujemy
 • Moje propozycje
  1) LAS SMOLEŃSKI - JA I OJCZYZNA TO JEDNO!
  2) LAS SMOLEŃSKI - POLSKA TRWA I TRWAĆ MUSI!
  10.03.12 LAS SMOLEŃSKI - zgłaszamy propozycje nazw i inne informacje
 • MÓJ GŁOS
  carcajou
  R.Zaleski
  WojtekCy.
  Krzysztof J. Wojtas
  Jan Bogatko
  Rebeliantka
  Andarian
  RzBiK - to jeszcze nie koniec wyborczego horroru ...
 • carcajou
  W piątek mam nadzieję dotrzeć na „robociznę”, intensywnie leczę przeziębienie.
  (p.s przypominam o fladze)
  LAS SMOLEŃSKI - PRZECIW KŁAMSTWU I ZDRADZIE
 • LS
  „Ludzie ludziom zgotowali ten los” – to pierwsze słowa jakie czytamy w „Medalionach” Zofii Nałkowskiej. W tym krótkim stwierdzeniu została zamknięta prawda o latach okrucieństwa i barbarzyństwa jakie człowiek zgotował drugiemu człowiekowi. Trudno to zrozumieć i ogarnąć ludzką wyobraźnią. Miliony ludzkich niewinnych istnień poniosły straszliwą śmierć w wyniku przemyślanego działania innych ludzi.

  Patrząc na świat zadaję sobie często pytanie: CZY LUDZIE LUDZIOM GOTUJĄ ZNÓW TEN SAM LOS?
  LAS SMOLEŃSKI - PRZECIW KŁAMSTWU I ZDRADZIE
 • Ś.p
  CZEŚĆ I CHWAŁA WSPANIAŁYM POLSKIM LOTNIKOM POLEGŁYM W ZAMACHU

  PAMIĘTAMY O NICH I NIE ZAPOMNIMY!
  Pamiętamy o Załodze Tupolewa
 • Mój głos:
  LAS SMOLEŃSKI - PRZECIW KŁAMSTWU I ZDRADZIE
  10.02.12 LAS SMOLEŃSKI - głosujemy
 • LS
  W raporcie Komisji Millera o katastrofie smoleńskiej jest wiele nieprawdziwych informacji. Dlatego proponuję nazwę akcji:

  LAS SMOLEŃSKI - FAŁSZERSTWA I KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE
  10.02.12 LAS SMOLEŃSKI - zgłaszamy propozycje nazw i inne informacje
 • LS
  Haniu... mimo zmartwień z chorobami najbliższych osób, trzymaj się i uśmiechaj dalej tak jak na tym zdjęciu. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Życzę zdrowia i siły Tobie i rodzinie.
  Jutro nie będę mogła być na dmuchaniu, ale może uda mi się przyjść na noszenie balonów, albo na apel.
  LAS SMOLEŃSKI - MEDIA MILCZĄ - MY PAMIĘTAMY
 • mój głos
  LAS SMOLENSKI - MEDIA MILCZĄ - MY PAMIETAMY
  10.01.12 LAS SMOLEŃSKI - głosujemy
 • LS
  moja propozycja:

  LAS SMOLEŃSKI - TOCZYMY BÓJ O PRAWDĘ
  10.01.12 LAS SMOLEŃSKI - zgłaszamy propozycje nazw i inne informacje

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930